Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 5 hónapos babának milyen...

5 hónapos babának milyen rugós babahintát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig pihenőszékben, ill. hordozóban volt, de már nem nagyon marad meg benn. Ezért arra gondoltam veszünk neki szobába fel akaszthatós hintát? Nem vagyok jártas milyenek vannak. Egyáltalán ennyi idősen már használhat ilyet? Előre is köszönöm aki segít.

2014. jún. 4. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Jumperoo

Rúgós hintában neki ütődik az ajtó félfának, mindig neki mely majd ha elindúl, ha bele kapaszkodik jó nagyot esik.

2014. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a gyógytornász, hogy ameddig magától nem tud ülni, addig ilyenbe sem ülhet. (a pihenőszékbe sem korlátlanul, de az azért jobban dől, mint egy hinta)
2014. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Jumperooban úgy van a gyerek, mint egy kengurúban kb.

Körbe öleli hónalj alatt.

2014. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk a babánknak jumperoot és egyszerűen imádja. Naponta 2-3-szor teszem bele 5-10 percre, mert még ő is csak 5 hónapos.
2014. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Megnéztem a jumperoot télleg klassz. Valami olyan kellene, amiben el van azért egy 20 percet :) amig kinn matatok a konyhában, természetesen hogy ő is ott legyen velem és tudjam figyelni. Vagy ti ezt hogy oldjátok meg?

Lehet akkor megpróbálkozunk a jumperooval. Még egyzser köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 4. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért azt a jumperoot nem olyan egyszerű mozgatni. A mi konyhànkban el sem férne. (panel) Ha a konyhában van dolgom szerencsére addig elvan a pihenőszékében. Egy textilpelenkát szoktam a kezébe adni (ezt nem dobja el), énekelgetek neki meg "beszégetünk", így kibírja azt a 15-20 percet.
2014. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
adamo
2014. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!