Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyiért tudnám eladni? Van...

Mennyiért tudnám eladni? Van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés

Cam comby baby babakocsi.

Mózes+sportrész+hordozó

Hibák:

-A mózest rögzítő egyik klikk sérült, így is használható, nem kell félni, hogy "elborul", illetve a sportrészt ez nem befolyásolja

-a hordozó sokat lett mosva így a cimke egyik oldalon elfoszlott

-a kerekek általánosan, ill. a váz a nyitástól-csukástól kopott


Van téli kiegészítő+esővédő+rovarháló.


Érdemes eladni és újat a testvérnek vagy maradjon?


2014. jún. 5. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te így használnád, akkor miért adnád el?

Ha nem vagy megelégedve vele, akár ahogy "elromlott" vagy nem jött be amúgy sem akkor add el, nyilván jól nem tudod eladni, mert azért vannak hibák rajta.

Én eladnám a régi kocsinkat, ha lenne második baba, mert nem voltam megelégedve vele. Csak akkor nem tudtuk milyet vegyünk, vettünk egyet akkor azt hittük tök jó, de annyira mégsem. Szóval én így vennék a második gyerkőcnek másik kocsit. Viszont a 6 hónapos kortól használható kocsit imádom!!! Így azt szívesen megtartom, annak ellenérte, hogy vannak esztétikai hibák rajta, meg látszik, hogy én is használtan vettem, de amúgy szupi.

2014. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

35 èrt van a neten hiba nèlkül.

Nem èpp apró hibài vannak a tièdnek. Talàn 20ezer, de lehet h ennyièrt sem viszik el.

2014. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még hiba nélkül is csak nagyon áron alul lehet eladni egy babakocsit. Az első babámnak vettünk egy Bergon xspr babakocsit 6.5 éve 52000 ft-ért. Pelenkázótáskával, esővédővel, lábzsákkal. Nagyon keveset használtuk, szinte újnak mondhattuk volna, mert ez elég nagy helyet foglalt a kocsiban és vettünk egy sportbabakocsit, utána ezt használtuk. 20000 ft-ért tudtam eladni, a hordozójával együtt!
2014. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van. Az a rögzítő nekünk is eltört, csak mindkét oldalon, 12e volt kicseréltetni. Szóval ha valaki csak ezt leszámolja az árból, már nagyon apróért tudod eladni (10-12e szerintem a maximum).

Ha van kedved vele foglalkozni és tudsz szánni pénzt a kistesó babakocsijára, akkor add el. Ha nincs keret, inkább tartsd meg.

2014. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!