Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót ajánlatok?

Milyen hordozót ajánlatok?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam, van egy mei tai-unk kölcsönbe kaptuk. csak elvétve használtam, nem voltam valami nagy spíler. Most akarok menni tanfolyamra. De valami egyszerűbb megoldásra gondolnék, mert most kezd járni, és nem hajlandó beülni a kocsiba, ha elfárad. Kézben cipelni meg nagyon fárasztó. Használtan vennék valamit, ha tudtok valami jó minőségű eladót, linket is várok szívesen. Illetve hallottam babaerszényről vagy valami ilyesmiről is, arról tudnátok adni bővebb információt? köszönöm szépen.

2014. jún. 5. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

SSC-nk van, Liliputi oldalról vettük. Lehet vele elöl, oldalt, hátul hordozni. Nem kell sokat tudni hozzá, beállítja az ember a hosszokat méretre (ezt egyszer kell megtenni, első használat előtt), és aztán két csat és mehetünk is. Ahogy a hátizsákot felveszed, pont olyan, csak a gyerek ül benne. Ilyen: (több színben is van)


[link]


Nálunk apa nagy kedvence :) mindig ő akarja vinni benne.


Van alvócsukja is rajta, ha elalszik, kétoldalt felkapcsolom és tartja a buksit. :) Eső ellen is véd picit, nekünk hasznos volt.

2014. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Bondolinonk van. Nagyon kényelmes, szèles , párnázott pántjai vannak ,egyszerűen felvehető.A kicsim imádja. Elől .hátul hordozható.
2014. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
karikás kendő. ilyenkor az a legegyszerűbb, ha jön a felveszem-leteszem időszak.
2014. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
[link] Link lemaradt.:)
2014. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem Manduca-m van, igaz, használtan is 20 ezerbe került, tehát nem olcsó, viszont az eddigi legjobb hordozónk (ez a 4. a kendőt is beleszámítva).
2014. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk van csatos hordozónk és háti hordozónk is. Mindkettő kényelmes, de hosszabb útra mindenképp a háti kényelmesebb. Az aljába még pakolni is lehet.

[link]

2014. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Juj, még nézni is rossz azt a háti hordozót amit az utolsó belinkelt!

Szerencsétlen gyerek milyen rossz, kényelmetlen pózban lóg benne.


Kérdező, ilyen vázas hordozót, vagy kengurut nehogy vegyél, mert a gyereked utálni fogja.

SSC-t, vagy mei tai-t vegyél, az az egészséges és kényelmes.

2014. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy lehet, hogy utálni fogja, mert nem minden gyerek egyforma. Az én lányom ebben van el. Egy darabig elvolt a csatosban, azt használtuk. De már sokszor melege van, és be is van szorítva. Ilyenkor próbál kiszabadulni. Ebben a hordozóban nincs beszorítva és nagyon élvezi. A képen pont bealudt, kb 15 percet volt így. Amúgy nagyon szereti. Én nem azt mondtam, hogy ez jobb, mint a többi. Csak mivel mindenki azt írta ide, hogy mit használnak, gondoltam én is leírom. Azon kívül, hogy pont alvás közben lett lefényképezve, nem így lóg. Ezt túrázáshoz és hosszabb utakhoz találták ki nagyobb súlyu gyerekekhez, akik nem tudnak hosszasan gyalogolni. Gondoltam, ha nincs el benne, nem fogom beletuszkolni.
2014. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha csatost veszel, akkor állítható terpeszű legyen.

a fix terpeszest hamar ki fogja nőni

2014. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem Tündérputtonyom van, 1 éves korától használom és még nem nőttük ki. Most lesz 2 éves.
2014. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!