Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi lehet a baja egy Stokke...

Mi lehet a baja egy Stokke babakocsinak, ha 78000 árulják?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi így látatlanban nem tudhatjuk. De ha csak azt nézem, hogy egy nem Stokke babakocsin is mennyi minden tud elromlani...kb. ua.a márkás babakocsi esetén is. Attól hogy olcsóbb, még nem tuti, hogy rossz is. Van, aki azért árulja jóval áron alul, mert meg akar szabadulni tőle, de nem szorul rá, hogy többért adja.
2014. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert már ő is a 2-3 túlaj, én biztosnem vennék olyan kocsit, ami már én használok harmadszor vagy negyedszer, annak már nincs egy éve sem.
2014. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lopták valahonnan,gyorsan pénzhez akar jutni.....
2014. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem megtaláltam a hírdetést,szerintem az elejéről lemaradt egy szám.
2014. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat

Nem ismerem ezt a tzípust, meglepett, hogy ennyiért is kapni, ezért voltam mások véleményére is kiváncsi

2014. jún. 6. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Olx? Nehogy bedőljön valaki, van egy "kedves" pàros, aki irreálisan olcsón árulja a stokkét, természetesen minden alkalommal más néven és más városból. Én rengeteget ebayezem és onnan szedik a képeket. Babakocsijuk nincs. Mi egyszer odamentünk a megadott címre ( vagyis egy ismerős, aki az adott városban tartózkodott) és nem volt családiház, sőt, lakóházak sem. 3x hívtam, minden alkalommal más nevet mondott és csak előreutalással lehet megvásárolni, érdekels módon elég ha csak a felét utalom stb... Nekünk stokkenk van, édesanyámékhoz szerettem volna egy másikat, meg hát kiváncsi voltam mennyire kamu ez az egész. És telejsen! Sajnos majdnem minden nap tesznek fel 1-1stokket. Remélem nem utal nekik senki.

Van, aki Bp-en árul egyet, az meg azért ennyi, mert csak sport rész és egy kb 8éves verzió. De annak reálisan ennyi az ár, bár gondolom nem arra gondont.

2014. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondoltám
2014. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondoltál ( csak sikerül leírni ;))
2014. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!