Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok babakocsikat?

Ajánlanátok babakocsikat?

Figyelt kérdés

Strapabíró, bolygósítható nagy kerekekkel,ami kis csomagtartóban elfér,90000ft a maximum amit kiadnánk érte,multifunkciósat szeretnénk(mózeskosár, hordozó, sportrész). Ha tudtok ajánlani olyat amit már kipróbáltatok és elégedettek vagytok légyszi írjátok meg.Minden választ előre is köszönök. :-)

Szempont még, hogy könnyű legyen mert lakásba emeletre kell cipelnünk fel.



2014. jún. 16. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagy kerék és a strapabíróság nem fog összejönni a könnyűvel. A könnyű kocsik általában kis kerekűek, és rossz utakon sem jól szolgálnak. A masszív, nagy kerekű kocsik meg eleve 15-20 kilósak.
2014. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babakocsimnak elől kicsi, hátul nagy kerekei vannak. a nagyok fixek, a kicsik bolygó kerekek. Könnyű, 11 kiló, de mégis bárhol el tudom tolni. Igaz, magasabb volt az ára.
2014. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 phegcsi válasza:
Sziasztok! Mi is babakocsi vásárlás előtt állunk... Rengeteget néztünk már. Úgy tűnik, hogy a Peg Perego mellett fogunk dönteni. Tudjátok, hogy mi a különbség a Peg Perego Book Plus Modular 2013 Denim Black /B-W és a Peg Perego Book Plus Sportivo Modular között?
2014. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Sajnos nem tudom mi a külömbség,nem írja a leírásukban?

Boldog babavárást ;-)

2014. jún. 17. 16:01
 5/6 anonim válasza:

Szia!Nekünk Adbor Arte 3x3-as babakocsink van.Igaz 3 hónapja használjuk de elég sokat mentünk vele.

Strapabiró, multifunkciós, bolygósitható kerék.

Emeletre felcipelésre le lehet venni a részeket a vázról, igy kicsit könnyebb.De azért igy is van súlya.:-)1.emeleten lakunk.

Én nem bántam meg csak ajánlani tudom.:-)

2014. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, elég jó kis kocsinak tűnik, sokan dicsérik és árban is jó :-)

Csak hát a mi csomagtartónk nagyon pici :-/,a kerekei nem azok a könnyen lepattinthatóak esetleg?

Néztem a méreteit nem biztos, hogy befér... :-(

2014. jún. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!