Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó minőségű...

Ajánlanátok jó minőségű többfunkciós babakocsikat kb.100ezer forintig?

Figyelt kérdés
Amit senkinek nem ajánlanátok olyat is írjatok légyszi és indokoljátok is, hogy melyiket miért igen vagy miért nem ajánljátok! Köszi.
2012. febr. 17. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Top Rider babakocsink van!98 ezer ft volt!

Imádom!

Mózes,hordozó esővédő,táska,bundazsák,sportosítható!Ujszülött kortól használhatód ameddig akarod!

Én teljesen meg vagyok elégedve!

2012. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
bebe confort maxi cosi streety . itthoni árát nem tudom,mert kint vettük. van rola video feltöltve nézd meg. nagyobb kereküben camarelo q 12 azt hiszem igy hivják. keresöben mind a kettö megvan.
2012. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy olyan esernyő fogantyúsat nem szeretnék. Strapabíró, rossz útviszonyok mellett is használnunk kellene.

A Camarelo nem tűnik rossznak.

Azért még várom a további ötleteket, véleményeket és főként személyes tapasztalatokat.

2012. febr. 17. 19:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Camarelo-nk van,imádom.Még a mostani 20 cm-es hóban is simán eltoltam.De ha cipelned kell,nehéz.Mi falun lakunk 2 lépcső van a házon,nagyon szereti a férjem is és én is.A legnagyobb méretű a mózes kosara,ezekből a típusokból.5,5 hós 9 kg-os babám overálba belefér még.
2012. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy féláron! Nekem ez van! Hááát, akkora kerekei vannak hogy simán eltolom bárhol! Nagyon könnyü összecsukni, összerakni!

2012. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Top Rider!

Ennek igy nagy kerekei vannak!Nagy hóban is könnyű vele közlekedni!Tömegközlekedésre nem ajánlom!Mert olyan bazi nagy hogy nem lehet vele buszon stb elférni!

2012. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Buszozni nem fogok vele, csomagtartóba beférnek a nagy kocsik is. Családi házban lakunk így emelnem sem kell.

A videot köszi. És ez milyen szerintetek? [link]

2012. febr. 17. 20:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon tetszik, csak a színe elég erősnek tűnik: [link]
2012. febr. 17. 20:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez is tetszik: [link]
2012. febr. 17. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!