Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vettünk egy használt babakocsi...

Vettünk egy használt babakocsit Pierre Cardin Paris 3 in 1. A mózesról és a hordozóról nem tudjuk levenni a szövetett, az előző tulajtól azt a válasz kaptuk, hogy ő nem mosta azokat a részeket. A vázzal együtt hogy a ménkűbe mossam ki?

Figyelt kérdés
Tényleg van olyan babakocsi amiről nem lehet csak szövetet bizonyos részeket leszedni?
2014. jún. 19. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj típusszámot, vagy keress róla képet. Nagyon sok féle van. Az enyémről például le lehet cipzárazni, a sógornőmékéről le kell csavarozni.
2014. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mózesről a külső részt nálunk sem lehet levenni, de a hordozóról igen.
2014. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez a babakocsi

2014. jún. 19. 20:17
 4/8 A kérdező kommentje:
mi a fej résznél akadtunk el de úgy nézzük a párommal hogy szegecses :(
2014. jún. 19. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogod a vizet, mosószert, szivacsot és nekiugrasz. Nem minden babakocsiról lehet minden szövetet levenni. Azt így mostam én is. Jó alaposan kisúroltam, átmentem rajta sima vízzel is, aztán ki az erkélyre és száradt.
2014. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gôztisztítóval szoktak ilyeneket takarítani.
2014. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szivaccsal, mellette vödörben víz, tehetsz bele mosóport is vagy a gőztisztító. Én is így szoktam, nem lehet minden fajtáról leszedni a huzatot. Nekünk espiro magic van, annak sem leszedhető a huzata. Mosás után kiállítom a napra fél nap alatt megszárad.
2014. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Valahogy megoldjuk! :D
2014. jún. 20. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!