Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9 kg tol hasznalhato gyerek...

9 kg tol hasznalhato gyerek ullest, hogy kell bekotni a kocsiba, menetiranynak ellore vagy hattal?

Figyelt kérdés
nekem meg csak 8 es fel kg a babam 10 honapos .gondoltam mar le kene cserelni a gyerek ullest.de lehet meg nem tenne jot neki menetiranynek ellore bekotni.bar biztos jobban el lenne ,igy sokat nyuglodik mert nem lat ki az ablakon.
2014. júl. 3. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket már menetiránynak megfelelően kell bekötni.

Nem hinném hogy baja lenne tőle, nyilván azért csinálják így. De valóban a legtovább menetiránynak ellentétesen a legjobb, biztonságosabb. De hamar kinövik, az enyém is hamar kinőtte, így ezt vettük

[link]

Ezt lehet dönteni, így kényelmesen tud aludni, ha nagyon aggódsz akkor legfeljebb ledöntöd, szerintem mindnek van ilyen dönthetőségi funkciója, így valamennyire kagyló üléses lesz, de menetiránynak szembe van.

2014. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MEnetiránnyal szemben kell bekötni. Én ilyet vettem, szeretem, bevált, már a 2. gyerekem használja:

[link]

2014. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekunk csak furgonunk van ezert velunk egyutt ull elol a gyerek.azert gondoltam talan meg huzni az idot hogy ne ellore nezzen az ulles,bar jo lenne mar tenyleg megforditani szegenykemet.
2014. júl. 3. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
A kresz szerint nem ülhet előre nézve az első ülésen gyerek! Akkor sem, ha nincs hátsó ülés. Tehát, ha már nem lesz jó a babahordozó, nem viheted a furgonban a gyereket - a kresz szerint. Jól megvághatnak érte :(
2014. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Idézem: Első ülésben nem utazhat a gyermek:

Nem szállítható az első ülésen harmadik életévét betöltött, 150 cm-nél alacsonyabb testmagasságú gyerek, még gyerekülésben sem.


[link]

2014. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt elmagyarázzák érthetőbben is:

[link]

2014. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En kulfoldon elek itt lehet vinni furgoba elol a gyereket.
2014. júl. 3. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben a méretben is van ülés , amit háttal lehet bekötni. Amennyiben ott lehet, ahol élsz, én első ülésre inkább ilyet választanék.

Pl:

[link]

2014. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!