Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Graco Evo babakocsiról vélemén...

Graco Evo babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem árban teljesen jó, hiszen minden tartozék megvan hozzá ami fontos lehet. Ezért is esett erre a babakocsira a választásom. Valakinek személyes tapasztalata akár? Hasonló kinézetű, felszereltségű kocsit tudtok esetleg ajánlani?

Köszönöm előre is.


2014. júl. 7. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen babakocsink van. Lassan hat hónapja használjuk és nagyon szeretjük. A kocsi alkalmas mindenféle terepre, egyedül a vastag múrvában nehéz tolni, de jártunk vele erdőben is és szuperul ment. A mózes és a hordozó is kényelmes. A váz nagyon praktikus, kicsire csukható és nagyon egszerű kinyitni, összecsukni, pakolgatni. Nekem Micrám van és befér a csomagtartóba a váz és még a mózes is összehajtva és még pakolni is lehetett mellé. A vázat sokszor nyitom/csukom úgy, hogy a lányzó a kezemben van,így valamivel nehezebb, de meg lehet csinálni, nem úgy , mint más kocsiknál. Egyetlen hátránya van, hogy amikor a mózes van rajta, akkor nehéz alulra a kosárba pakolni, de ez lehet, hogy minden kocsinál így van, nem tudom. Mi piros színben vettük, nagyon vagány! :)
2014. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod már megvettük mi is ebben a homokszínben. Nagyon tetszik :) Szerintem megérte.
2014. júl. 10. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!