Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sportbabakocsi választással...

Sportbabakocsi választással vagyok gondban?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos. Kagylóüléses Maxi coxi Foray kocsink van. Én imádom,de a kisfiam kevésbé. Legalábbis a kagylóülésben valamiért nem tud jókat aludni.Gondoltam lecserélem sportkocsira,valamilyen esernyőre csukhatóra. Vagy korai? melyiket lehet télen megfelelően "téliesíteni"? 35 ezernél többet nem szeretnék rákölteni.
2014. júl. 14. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem egy Peg Perego Pliko P3-at 23.000,- forintért. A kocsi két éves volt, nagyon szép állapotban, lábzsákkal, esővédővel együtt. Ez nem kagylóüléses, esernyőre csukható és megfelelő minőség. Ezt jó szívvel merem ajánlani. (Újan viszont duplája a keretednek.)
2014. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is PP Pliko P3 kocsim van, nagyon meg voltam vele elégedve, de már november óta nem használjuk, a fiam 25 hónapos. Mi újan vettük, úgy drága, de ha használtan találsz 30.000 körül, akkor úgy nagyon megéri.
2014. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünk Coletto aveo van, nagyon szerette 2 gyerekem, 6 hósan ültek bele.

[link]

2014. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az èn favoritom a chicco liteway! Imádtam! 8 hónapos volt a lányom mikor vettük és első perctől imádtuk. Vizszintesig fektethető, figyelni kell honnan rendeled mert alapból nem jár hozzá a gyerek elötti karfa de sok eladó ad hozzá mi ilyet vettünk, nagyon könnyű akár egy kézzel tolható, könnyen fordul és egy mozdulattal akár egy kézzel esernyőre csukható. Szerintem a legjobb a kategóriájában. És szerintem újonnan is belefér a keretedbe! Nézz utána! Sok sikert :)
2014. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!