Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A tökéletes. Létezik vajon?...

A tökéletes. Létezik vajon? (babakocsi)

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves és egy 7, 5 hónapos kislányom. Eddig 23 babakocsink volt összesen. Valami bajom mindegyikkel volt. Szerencsére a mózes korszakon túl vagyunk. Most keresek egy szuper sportbabakocsit városi használatra (nem tömegközlekedünk). A legfontosabb szempontom, hogy imádjam!

2014. jún. 15. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Symionk volt és imádtam.
2014. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
23 babakocsitok volt és egy sem felelt meg? Egy bizonyos pont után fel kell tenni a kérdést, hogy kiben van a valódi hiba? Nem, szerintem nem létezik számodra tökéletes babakocsi.
2014. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Babeli Zurzavar ***** válasza:
23 babakocsi utan, inkabb mi kerdezhetnenk Toled tapasztalatokat:-):-) melyik allt Hozzad a legkozelebb es melyik legtavolabb? igy talan tudunk mondani olyat ami hasonlo ahoz es bevalt! mondjuk nagy esellyel amit mondani fogunk, Te mar mind probaltad...
2014. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Maxi Cosi Mura volt az eddigi legjobb babakocsink (jelenleg is ez van). De ez már nagy, ennél kisebbet keresek. És a legrosszabb babakocsink az Espiro Magic 4 volt.
2014. jún. 15. 14:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Graco Symbionk még nem volt, csak Tour Deluxe a nagyobbik lánnyal.
2014. jún. 15. 14:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Nkem 3 gyerekem van 6, 3 és fél évesek. A legnagyobbnak egy Bergont vettem, nagyon utáltam. Aztán vettünk egy sportbabkocsit pierre cardin (PS627A):

[link] Ez sem volt a szívem csücske. A második gyerkőcnek egy normális babakocsit szerettem volna, rengeteg fórumot elolvastam, akkor döntöttem a Maxi Cosi mura 3 mellett. Imádom ezt a babakocsit, ezt meg is tartottuk a 3. gyerkőcnek is, de most ott tartok mint te, hogy kellene egy kis sport kocsi, amit legalább ennyire fogok imádni. Nyaralni készülünk egy hétre 3 gyerekkel, oda sajnos nem fog beférni a Mura. Most megint kezdem a fórumozást, eddig a mérleg nyelve a Quinny Zapp Xtra 2 felé billen, de még nem rendeltem meg.

2014. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lemaradt a link: [link]
2014. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakinek 23 babakocsija? Anyagilag ezt hogy lehet bírni? És mondjuk a tizediknél nem volt senki aki megmondta volna neked, hogy ez mát túlzás?
2014. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Használt, de kifogástalan állapotban vettem mindet. Aztán ugyanannyiért el is adtam amennyiért vettem. Semmilyen károm nem keletkezett belőle.
2014. jún. 15. 17:57
 10/15 anonim ***** válasza:
A Symbio teljesen más mint a ture delux.
2014. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!