Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit vásároljam...

Melyik babakocsit vásároljam az alábbi szempontokat figyelembe véve?

Figyelt kérdés

Szeretnék tapasztalt anyukáktól segítséget kérni, mert már megjártam pár babakocsival..


ami fontos:


bolygosítható első kerekek

nagy bevásárló rész

egykaros

könnyű váz


Volt egy quinny buzz kocsink, nagyon nem volt jó, hogy alulra semmi nem fért be, aztán volt quinny freestyle babakocsink, annak jó volt a bevásárló része de dög nehéz volt, legutóbb pedig espiro vectort vettünk, az alja szintén nagyon kicsi, de gondoltam ellensúlyozza sok más jó tulajdonsága. tényleg könnyű volt csakhogy a mózest már kinőttük, a sportba nem tudom még beletenni, mert nem tud ülni, és nem a háttámlája dönthető, hanem az egész sport.

segítsetek kérlek!


2014. júl. 18. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ABC Design? Cobra vagy Mamba.
2014. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem idegenkedsz a 3 keréktől akkor én is az ABC Design Cobrát tudom nagyon ajánlani.
2014. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

szia! erről a babakocsiról eddig én elég sok jót hallottam nekünk nem ilyenünk van de elég sok ismerősömnek van és dicsérik szerintem elég nagy alul a bevásároló rész is, könnyen irányítható és nem is nehéz, bár kinek mi a nehéz :)

2014. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Quinny senzz!

Csak a háttamlája dől.

Könnyű.

Bevesárló kosárba befér 20 bébiételt, vagy 1 kenyér, 1 tej, felvágott sajt, joghurt....

Nagyon szerettem, szuper kocsi!

2014. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abc design cobra.

Nekünk az van, imádom. Gyerekkel együtt is felteszem a lépcsős buszokra is, a lépcsőházba is felhozom a lépcsőkön. Nagy kosara van, úgy meg szoktam pakolni, hogy ihaj :)

Nagyon könnyű irányítani, egy kézzel is!


Mondjuk a sport része ennek is kagyló ülés, és úgy dönthető az egész. De teljesen döntve kb olyan mintha a bébihordozóban lenne. Az én lányom sem tud még ülni, de már egy hónapja a sportot használjuk. Most 9 hónapos a kisasszony.

2014. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Azt még elfelejtettem mondani, hogy nekem a védőnő mondta, hogy rakjam át a sport részbe, mert amilyen mozgékony simán ki tud fordulni a mózesből. A sportba meg ugye be lehet kötni. Mondtam neki, hogy nem csak a háttámla dönthető, vagyis nem lesz teljesen vízszintes, azt mondta nem baj, nyugodtan tegyem bele teljesen döntött pozícióba.

2014. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nekem is nagyon megtetszett a cobra! :)
2014. júl. 18. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom, de bele vagyok szerelmesedve a cobrába, tuti, hogy azt fogok venni én is!!!
2014. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!