Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Karex Allivio multifunkciós babakocsi



[link]



2014. júl. 22. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha fizetnének sem kéne. A szokásos lengyel vagy román vacak. Törik, nehéz és még csúnya is, de ez mellékes.
2014. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Drága és nem jó a minősége. Ez nem tetszene? Nagyon jó terepre szerintem jól is néz ki és még nem hallottam róla rosszat: [link]
2014. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Utóbbira szavazok én is. Azt nem értem csak, hogy ha már egyszer rá szánja a pénzt valaki, akkor miért kell ilyen vacakokat megnézni is? Inkább vennék használtat de minőségit, mint olyan újat ami gyakorlatilag egy semmirevaló ócskaság :/
2014. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2.válaszoló vagyok. Teljesen egyetértek a 3. válaszolóval.Inkább egy jó minőségű használtat, mint egy gagyi újat. Nagyon jókat ki lehet fogni, bár nincs nagy különbség árban a két babakocsi között.
2014. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, rájöttem, hogy hülyeséget írtam, mert aztán láttam, hogy amit belinkeltél ahhoz hordozó is van, szóval tényleg van árban különbség, de hidd el, hogy minőségben is! Ezeket láttam a vaterán:

[link]

Ezt az Olx-en:

[link]

2014. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Csak azért írtam elsőnek ezt a babakocsit mert erről még véleményt nem igazán találtam az interneten és elsőnek ez tetszett meg.De gondolkodtam még Chipolino Monában az nagyon tetszik csak nem nagyon találok már a neten ilyen babakocsit.Vagy az Adbor márkáról mit gondoltok?

2014. júl. 23. 05:27
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Istenem,olyan bénák ezek a háromkerekű babakocsik!Ingyen se kellene egyik se!
2014. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik lengyel vackot sem venném meg amiket írtál. Icipicit drágábban vagy ugyailyen áron és használtan minőségi babakocsikat lehet már kapni.
2014. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt lehet a minőségi márkákból szemezgetni.

[link]

2014. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nagyon tetszik ez a babakocsi! Árban is sztem megfelelő... Nekünk is hasonló volt, nem ez, hanem egy másik "lengyel vacak", de teljes mértékben meg voltam vele elégedve! A mózese hatalmas, a váz masszív, nagyon sok mindent ad ebben az árban, és még szépek is! Mi csak azért adtuk el, mert nagyon lányos színe volt, és most kisfiút várok! Helyette vettünk egy drágább, állítólag jobb babakocsit, hát elmondanám, h sokkal jobb volt az első,de most már mindegy! Én bátran ajánlom az ilyen színvonalú kocsit, nem mindenkinek van 120 ezre egy babakocsira!


Egy volt "lengyel vacak" tulajdonos

2014. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!