Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik a legrondáb...

Szerintetek melyik a legrondább babakocsi?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok! Sokan írjatok! :)

2014. júl. 28. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Amilyen draga kocsi nekem annyira nem tetszik, szerintem a stokke a legocsmanyabb kocsik koze tartozik, olyan mint egy magaslati kilato, kicsi is minden tartozeka iszonyatosan. Praktikussagot is tekintve ocskanak tartom. Nem ertem mi a fene kerulhet ilyen dragaba rajta. A gyerek nem fer el benne, altatni kizart h abban aludjon, es ha az ember boltba megy meg egy kosar sincs alatta!

Akinek ilyenje ne sertodjon meg, nem azert irtam. Ez csak az en velemenyem. :-)

2014. júl. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mima. Ugy néz ki, mint egy Kindertojas. [link]
2014. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Ízlések és pofonok ugye... De nekem is a Stokke jutott eszembe kapásból! :) Mondjuk nekem a 3 kerekűek is alapból nem tetszenek, valahogy olyan sutának tűnnek. De a Stokke... Szóval én sem értem, hogy mi olyan iszonyatosan drága rajta! Ha ingyen adnák sem kéne, komolyan!
2014. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
A lengyel babakocsiktól (Kunert, Kummer, Bergon, Raf-Pol, Jack-Pol, Kapcer stb.) elfogott a hányinger, amikor az egyik bababolt internetes kínálatát nézegettük. Egyszerűen közönségesnek tartom a mintáit, más jelző nem igazán jut eszembe, hogy kifejezzem. :D Pl. ezen a képen nagyon csúnyák a babakocsik: [link]
2014. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Stokke az alja
2014. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Stokke, ufo szerű kocsik(márkát nem tudok), a nagy batár lengyel kocsik!
2014. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Stokke abszolút.
2014. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mas a velemenye.nekunk stokkenk van es sztem gyonyoru...:-):-):-)nem olyan mint a tobbi.de ez lehet olyan mint a fiat multipla...ciki vele utazni de ha beleulsz imadni fogod.amugy az ucan sokan megallitanak a babamocsi miatt es dicserik kerdezik h lehet venni.pedig itt felenk van egy par.:-)hogy a kerxesre is valaszoljak,szerintem ezek az igenytelenul osszerakott atomgagyi babakocsik peldat nem tudom mondani mert nem volt hozza szerencsem de a boltokba jo sok van sajnos.
2014. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Én sem értem, hogy miért húzzák le a Stokkét (bár sejtem...). Sőt, nekem a Mima is nagyon tetszik.


Mindkettő egy letisztult design.


Igen, magasabb árfekvés, nem engedheti meg magának a nagy magyar átlag. De attól még nem kell lefikázni.


Először én is szerettem volna Stokkét, de aztán letettem róla (még nem végleg), mert nekem szükségem van naaaagy-naaaaagy bevásárló kosárra!


A Mimá-val az a bajom, hogy semmi rakodó felület nincs alatta, ahhoz viszont, hogy egy kocsiból kikapom-beteszem babakocsi legyen, túl nagy összecsukva.


A kérdésre válaszolva, a legrondább babakocsiért szerintem sok-sok versenybe szállhat, de most láttam nemrég... klasszikus, összetákolt, bazinagy kocsi, aminek a kereke még véletlen sincs bolygósra gyártva. És ami a leggázabb, a huzat... bugyirózsaszín, bugyikék, nylon huzat... :P

2014. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
utolsó: fogadd el, hogy azért írják sokan a stokkét, mert bűn rondának találják. Hidd el, nem a pénz miatt. Amíg nem próbáltam ki, addig csak szimplán ocsmánynak tartottam. Így viszont a használatát is borzalmasnak látom. És ha akarnánk, megvehettünk volna mi is egy ilyet, de őszintén szólva ha ingyen dobnák utánam, akkor sem kellene.
2014. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!