Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlana multifunkciós babakoc...

Ajánlana multifunkciós babakocsit? (hordozó, mózes és sportrész is legyen hozzá) 4 kerekűt.

Figyelt kérdés
Aki mostanában vett és tapasztalatai alapján beszél.Rossz,göröngyös útra,nem nehéz babakocsit.

2014. júl. 23. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ABC Desig Mamba.
2014. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár hozzáteszem a 3 kerekű változat 1000x jobb (Cobra). De ha idegenkedsz tőle akkor nem is próbálom meg elmondani az előnyeit.
2014. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Casualplay kudu 4
2014. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Espiro Vector Air vagy Pro. Nem nehéz és mégis jó nagy kerekei vannak, elmegy rosszabb terepen is.
2014. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi egy német cégtől vettünk babakocsi MamaKiddies Prémium Baby én teljesen megvagyok vele elégedve. Mi kisvárosba lakunk rossz járda, domb és teljesen jó a babakocsi. Engem akkor győzött meg a babakocsi, amikor személyesen is kipróbáltam,és nézd meg a tesztét .

[link]

Mi sokat használjuk januári a kisfiam a mózes tágas, a sport rész is szuper. A váza ultra könnyű stb,

2014. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!