Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory-val kapcsolatban...

Stokke Xplory-val kapcsolatban TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés
Olyanok TAPASZTALATÁT várom, akik hsználták/használják a Stokke Xplory lehetőleg V4 vagy V3 változatát.
2014. aug. 6. 13:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én használom. Nagyon nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve.

Pontokba szedve leírom a tulajdonságait.

Pozitív:

Magasan ül a gyerek/baba

A sport része is vízszintesig dönthetô, így amikor kinőtte a mózest, utána is jólat aludt benne.

Nagyon jó kiegészítőket lehet hozzá kapni

Kicsinek tűnik, de hatalmas az alsó bevásárló táskája, és nehezet is tudok bele pakolni, mert ugye alá van tàmasztva.

Az esővédője tökéletesen zár.

Nagyon jól fordul, nagyon könnyű irányítani.

Lépcsőzni is lehet vele, ami elég sok helyen jól jön.

Rengetek pozícióba állítható az ülés.

Negatív:

Az ülő része szerintem nem túl nagy, bár sokáig nem is fogjuk használni, mert az 1éves fiam már most alig marad meg benne.

Nehéz, és hatalmas helyet foglal. Kis A-s Mercim van, aminek a csomagtartóját teljesen elfoglalja és jön a kistesó, nehezemre esik ki-be pakolászni a súlya miatt.

Szélesek a kerekei, ami sajnos piacon és szükebb boltokban mindig beakad.


Összességében én nagyon szeretem, ajánlani tudom. Mi pár kiegészítőt vettünk hozzá, ami mind hasznosnak bizonyult (nyári szett, alapba fekete a kocsi és így nem szívja ki a nap;lábzsák; adapter+hordozó, bár az most tudtommal jár hozzá; mózes; takaró/pokróc , ez igazából csak divat; pohártartó; pelenkázótáska; napernyő, bár az lehet alaptartozék volt, de felesleges, mivel fekete. A nyári szetthez tartozót használjuk.)

2014. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, hogy írtál, köszönöm!!!!!


Nagyon-nagyon sok rosszat olvasok róla, de azok nagy része olyanok véleménye, akik látják képen/boltban, stb. de nem próbálták.


Én próbáltam a boltban is, és nagyon-nagyon tetszett, nem tudtam benne semmi kivetni valót találni. Pedig próbáltam keresni :)


Én úgy láttam, hogy ha a pelenkázó táskát megveszem, akkor a két táska együtt elegendő kell, hogy legyen a mindennapokra. Nyilván nagy bevásárlást nem ezzel fogok csinálni (nem is szoktam, inkább napi szinten járok boltba).


Autóban nem nagyon fogom tenni, elvétve, kis városban lakunk, szinte mindenhová gyalog tervezek menni, de ha autóval, akkor meg babakocsi nélkül.


Viszont nekem az elég fontos szempont, hogy a gyerek 3 éves koráig használható legyen a sport rész, mert a többi gyerekemmel is sokáig, ovis korig babakocsiztunk.


Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatodat! :)

2014. aug. 6. 13:54
 3/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat, autóba nem nagyon fogom tenni.
2014. aug. 6. 13:55
 4/23 anonim ***** válasza:
Próbáltam, tényleg alkalmas arra amire szeretnéd,c sak emelgetni ne akard gyakran :)
2014. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Emelgetni tuti nem fogom.


Egyébként nem első babakocsim lenne, szóval nem csak a szerelem motivál :)

2014. aug. 6. 21:56
 6/23 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy téli szettet ne vegyetek hozzá :) felesleges. A lábzsák elég, annyira hideg sosem lesz... Jól néz ki nagyon mondjuk, de a szekrényben áll.. Hevedert is vettünk, de az is teljesen felesleges, bár azt a tripp trapp székhez is tudom használni, de ott meg aztán végképp nem engedi bekötni magát! Érdemes szétnézni az olx-en, mert vannak fent garanciális kocsik, ilyen 250-ért. Szép állapotban. A 70-80ezres ajánlatokkal vigyázz, csalók. Mi néztünk anno 2-t is, nem garisat, és a műanyagnyaik pocsék állapotban voltak. Az egyiknek le volt törve a magasságállító, a másiknak meg a kupolarögzítő... Tényleg kimlehet fogni szinte újat, csak jól meg kell nézni!
2014. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp szét fogok nézni :)
2014. aug. 7. 15:02
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekunk is az van.de en mar kezdek megbolondulni.5hos a fiam.eredetileg egy masik kocsit vettunk de az orok szerelem ez maradt igy 2honapos koraban megvettuk.ajandekba adtak hozza a hordozot igy nem volt olyan veszes.azota mar van teli szett bar ez sztem is felesleges lesz de jol nez ki.:-)takaro pohartarto eyernyo.a mienk is fekete amugy.most lehet veszunk hozza hasznaltan egy mozest csakhogy meglegyen a szett.hatha lesz kisteso.:-)

A kocsit imadom...tenyleg nem konnyu es ami rossz h nincs fovasa ha egyedul szeretnem emelni.de nem szoktam.ha olyan helyzet van akkor max.megkerek vkit h segitsen.:-)a kocsiba is jooo nagy helyet foglal de nagy a csomagtartonk igy elfer.;-)en nem vezetek ugyh ez sem problema.most szeretnem venni pelenkazotaskat viszont azt neztem h ha megforditjuk kifele a sportreszt akkor a ket taska nem er ossze?elfer?

Egyebkent volt multkor egy kerxes h melyik a legrondabb babakocsi es sokan ezt irtak...hat nem tudom...az utcan rengetegen "megcsodaljak" sokan oda is jonnek kozelrol megnezni kerdezoskodni.pedig pesten lakunk itt nem ritka darab.sztem akinek tetszik annak nagyon akinek meg nem annak nagyon nem..es sztem igenis megeri az arat:-)par napot voltunk mtmor videken.haat ott nem lenne egyszeru a kozlekedes vele.konkretan a hazbol nem tudtam egyedul kimenni vele.2lepcso itt harom ott..stb.:-)en ha megegyszer csinal am nem vennek mast.igy sem akartam csak a parom n volt oda a stokkeert.na de mostmar o is szereti.

2014. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megírtad a tapasztalatodat!



Ezek szerint te is szereted! :)


Nyilván minden babakocsinak van előnye - hátránya, mérlegelni kell, hogy az ember milyen téren köt kompromisszumot.

Nekem igazàból nem elsődleges szempont a súly, sem a méret összecsukva.


Én első körben mózest+pelenkázótáskát vennék. A többit majd meglátom!

2014. aug. 10. 18:05
 10/23 anonim ***** válasza:

Akkora h.ulye vagyok.irtam a pelenkazotaskat h nem er e oda a masik taskahoz.hat ma megforditottam az ulest (eloszor) es a pelenkazotaska az marad ott.nem tudom miert gondoltam h az is fordul az ulessel egyutt:-):-):-):-)

igen jol latod.imadom:-):-):-):-)

2014. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!