Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek 8...

Milyen babakocsit vegyek 8 hónapos kisfiúnak? Max 80e

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia .

Mi 6 hónaposan vettünk a kisfiúnknak új babakocsit . Cybex . [link]

Végülis ez egy sport babakocsi , de sokkal masszívabb jobb.

En nagyon szerettem . Könnyű,de megis meg hóba is eltudom tolni .

2014. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

[link]

[link]

Ez a kettő elég jónak tűnik egy 8hónapos kisbaba számára:)

2014. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kevinanyuja válasza:

Szia!

Mi egy Wonderwalk sportbabakocsit vettünk. Esernyőre csukható, újonnan sikerült 13.000-ért megvenni, és nekünk a célnak tökéletesen megfelel. Nagyon könnyű, így a fiam 9-10 kilójával együtt is könnyedén felteszem pl. a buszra is. Egyébként 7,5 hónaposak vagyunk, már megvan egy ideje, mert a nagykerekűt nem szerettem, azt kölcsönbe kaptuk.

Nyilván ez nem egy olyan babakocsi, amiről virít, hogy milyen drága, és milyen menő mami vagyok, de nekem a kényelem minden szempontból fontosabb volt. :)

2014. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Chicco liteway 8 hónaposan vettük most 19 a kiscsaj és még nyúzzuk. Imádjuk ő is én is!
2014. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl ez is fekete lime, a kedvenc kocsink :) nekünk "Ibiza" modell van belőle (magenta+fekete)
2014. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!