Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 1 éves kisfiúnak melyik...

1 éves kisfiúnak melyik babakocsit választanád?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki. Megvennéd?


[link]



2013. aug. 21. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép kocsi ,de 1 évesnek már nem vennék ilyen drága kocsit.
2013. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint elsőnek :-)
2013. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Drága? Én annyira örültem amikor megláttam, hogy mennyit tud és milyen olcsó! Tervezünk még testvért is, később neki is jó lenne!
2013. aug. 21. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Én megvenném. Az Espiro szerintem jó márka, strapabíró. Főleg, ha még terveztek babát. Egy évesen még a kisfiatok is bőven ki fogja használni. A mi kislányunk most 2 és fél éves, és kb. 1 hónapja csak, hogy nem használjuk a babakocsit csak ha nagyon messze megyünk.
2013. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem sorolnám az olcsók közé, ilyen funkciókkal sokkal olcsóbban is kapsz. Az egy dolog,hogy lesz kis tesó, csak ezt a kocsit 6 hónapos kortól használhatod. Így a kis tesónak kell még egy kocsi. ( Első voltam)
2013. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd csak, ez hasonló hozzá: [link] Ezt is az Espiro gyártja, csak olcsóbb kategóriás.
2013. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megengedhetitek magatoknak ezt az árkategóriát, miért is ne. Én viszont olyat választanék, aminek nem csak a háttámlája párnázott, hanem oldalról is vannak "fülecskék". Ha elalszik a baba, ne üsse be a fejét a vázba.
2013. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!