Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a hordozóken...

Mi a véleményetek a hordozókendőkről, csatos hordozókról? 6 hós,10 kg-os babának mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

Jól olvasom? 6 hósan 10 kg?

Egyébként vagy az egyszerű hordozókendőt ajánlom, vagy még inkább a mei tait. A fiamnak mei tai hordozója van 4 hós korától, imádta.

2014. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen,jól olvasod,egész pontosan 9820 gr.,tegnap mértem. :)

Születése óta gondolkozok hordozáson,de annyi mindent hallani,hogy képtelen vagyok dönteni,mi lenne a legmegfelelőbb.

2014. aug. 17. 15:10
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Mivel már 6 hónapos, hamarosan önállóan fog ülni, legérdemesebb egy SSC-t beszerezni, ezt a legkönnyebb/gyorsabb fel-le venni.

Hogy melyik márka válik be neked, az a testalkatodtól is függ.

Nekem Manduca van, használtan vettem, mert amúgy borsos az ára, de nagyon megérte.

Most 12 kg a lányom, ha 1 óra hosszat a hátamon van, akkor sem érzem a súlyát, rettentő kényelmes, ő is szereti.

Mi 4 hónapos koráig kendőztünk, kb. 7 hónapos koráig mei taiban hordtam, utána váltottam csatosra, azóta csak ezt használom, most 20 hónapos.

2014. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Még annyi, hogy vétel előtt jó lenne, ha kipróbálnátok valakiét, mert ha soha nem hordoztad eddig, akkor lehet, hogy nem fogja szeretni.

2014. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Háton hordozáshoz inkább kendő kéne még egy darabig a hordozási tanácsadók szerint (legalább a járástanulásig).

Nálam egy csatos volt, abban túl nagy volt a terpesze fél évesen. Most egy éves múlt, mióta totyog, mei-taiban hordozzuk, előtte kendőztünk.

2014. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
csatosunk van, de őszintén szólva nem nagyon szerette. Egyedül akkortól tudtam benne igazán hordozni, amikor már jobban megnőtt, kilátott belőle, volt szabadsága. Mindenképp próbáljátok ki előtte, hogy melyik válik be, lehet is kölcsönözni ilyeneket próbahétre.
2014. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Háton nem szeretném hordozni,csakis elől.
2014. aug. 17. 16:05
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
azt azért gondold át, ennyi kg-os gyereket nagyon nem ajánlják már elől hordozni
2014. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
10 kg-os gyereket nem fogsz tudni elől hordozni, tönkreteszed az ízületeid és a gerinced vele!
2014. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem írónak, elől biztos nem fogod bírni hosszútávon, en is ssc-t javaslom,nekünk ergobabynk van nagyon szeretem.mei taiban nekem már nehéz a 9 kilós lányom .
2014. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!