Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek, esetleg...

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok a Baby desing lupo comfort 3 az 1-ben babakocsiról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a sima lupo-t vettük, sok különbség nincs köztük, talán a kerék, és a comfortba van egy plusz betét a sport résznél, szóval mi megvagyunk elégedve vele. De egy tanácsot adnék, a babahordozója pici, rettentően, és "gagyi" is. Mi úgy vettük, hogy 2:1-ben, csak mózes és sport. Hordozónak maxi cosi cabrio fixet vettünk, és egy adaptert amivel szintén csatlakoztatható a Lupo vázára. Mutatok neked képet róla :)

[link]

[link]

Remélem segítettem :)

2014. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is próbáltuk annak idején a babaszafariban, nagyon tetszett. Végül az egyik "testvérét" vettük meg a csepeli bababoltban. Érdemes megnézni, mert szinte ugyanaz a kettő (minőségre is), de a Bebetto-nál jobb akciók vannak.

[link]

2014. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A babahordozót én is picinek találtam, de nem tudtam h más is csatlakoztatható hozzá.

Kedves utolsó és Ti meg vagytok elégedve ezzel a kocsival? Tényleg hasonló, mint a lupo.

2014. aug. 23. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, maximálisan. Nagyon strapabíró, könnyű vele manőverezni, könnyen tisztítható. Nekem teljesen azonosnak tűnt a 2 kocsi (Lupo és Bebetto). Az ára mellett még az döntött a Bebetto mellet,h a 2 hátsó kerék között nincs keresztben rúd, és nagyobb a színválaszték. Mi még novemberben voltunk a Szafariban, akkor azt mondták,h 4-5 hónapot kéne várni, mire lesz semleges szín a Lupo-ból.
2014. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Lupo van, én imádom, tényleg a Lupo és a comfort között nincs nagy külömbség. Mi sem vettük meg hozzá a hordozót, mert mi ajándékba kaptunk egy más fajtát. Én szeretem a kislányom 3 hónapos és ő is nagyon imádja.
2014. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!