Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 10 hónapos gyerekkel melyik...

10 hónapos gyerekkel melyik Stokke babakocsit vennéd?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagy növésű, akkor egyiket se. szerintem nem elég hosszú a háttámlájuk (nekem nem tűnt úgy és kilógott a gyerek amikor próbáltam.)
2014. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
igen, 10 hónaposnak az már nagyon kicsi. lehet hogy az nagyon trendi, de inkább a gyerek kényelme, egészsége a fontos.
2014. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem számít az ár, akkor ilyet vegyél, brutál jó: [link]

itt van róla egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=ERQHRo0fHGE

2014. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért lenne egészségtelen? van amelyik 6 hótól ajánlott
2014. aug. 29. 22:09
 5/12 A kérdező kommentje:

Haláli ahogy összecsukja magát:))

De pl., csak egy irányba tolható...és valahogy olyan bénán ül benne a gyerek...

2014. aug. 29. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Crusi nagyon tetszik, az Xplory viszont nem. Szerintem nem kicsi a sport rész, ahogy elnéztem, nem volt nagyobb a mi sportkocsink sem. Próbáld bele a gyereket :-)
2014. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14hós a fiam, xplorynk van és tökéletesen elfér benne. Barátnőm 2éves kislánya szintén nagyon kényelmesen ül benne, ha épp babakocsizni kell. Mi mózessel használtuk ( és fogjuk a másodiknál is).

Ha a 10.hónaptól vennénk, akkor valószínű a scoot mellett döntenék.

2014. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az xplory tetszik legjobban. Sok gyereket láttam már benne (legutóbbi nyaralásunkon kb a szembe jövő babakocsik fele Stokke volt, és azok kétharmada Xplory), szerintem egyáltalán nem kicsi. 2,5-3 év körüli gyerekeket láttam kényelmesen terpeszkedni benne. Nagyobb gyereknek tényleg szűkös, de remélem, nem csak én tartom fontosnak, hogy egy 4-5-6 éves gyerek már a saját lábain jöjjön. Szerintem az Xplory ülőrésze magasabban van, mint a többié, nekem ez a szempont. Viszont a scootban és a crusiban nincs kettészedve a lábzsák két lába, így melegebben tartja a gyereket. Ezen kettő közt a különbség a kagylóülés VS dönthető háttámla, ezt meg anyukája válogatja, ki hogy szereti.
2014. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csontot semmi kép sem,mindenben azt vettünk mikor a fiam 6hónapos volt.mindenben mindenben megakad a kereke,utaltam.2hónapra rá eladtam 10ezret buktam rajta,és megvettem a v4es xploryt.Ekkor 8hónapos volt a fiam.Imádja most 17hónapos és még bőven elfér benne.83cm 11kg,de barátnőm 3éves lánya is belefér igaz neki már nem komótos de nem a háttamlaja hanem a szélessége.csak ajánlani tudom.Nekem a crusi ormotlan és nem olyan könnyű irányítani mint az xploryt. Viszont október közepén érkezik mo-ra az új stokke scott v2.mások kerekei me a tolokarja mint a mostanie
2014. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Scootot semmi képpen,előző voltam :-):-):-):-)
2014. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!