18napos 4kg-s kisfiamat szeretném hordozni. Milyen hordozót vegyek? Használtan vennétek?

Figyelt kérdés
52kg és 165cm vagyok ha esetleg számít a hordozó választásakor.
2014. szept. 2. 08:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig szeretnél hordozni, akkor egy szövött kendőt válassz, azt a hordozós kor végéig lehet használni és már egészen újszülött kortól kezdve. A méret attól függ milyen kendőt választasz, mert típusonként eltérő méretezések vannak, ennek, majd akkor nézz utána, ha kiválasztottad melyik kendőt is szeretnéd. Valószínű jobban járnál egy használttal, mert azok már be vannak törve, könnyebb velük kötni. :)
2014. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Ilyesmit esetleg?

[link]

2014. szept. 2. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Nandum van :)

Azt mondják, nehezebb vele kötni mint a többivel, nekem nincs összehasonlítási alapom, mi újonnan vettük, jobban jártunk volna ha mi is használtat veszünk, de mivel minden nap használom, ezért hamar betört könnyű vele kötni. Más anyukák is mondták, hogy ahhoz képest, hogy Nandu milyen puha :)

Szerintem jó választás első kendőnek.

Méretnél azt is vedd figyelembe, hogy milyen kötéstípusokat szeretnél használni, minél hosszabb, annál több kötést tudsz vele. Én 172 cm vagyok és 62 kg, nekünk L-es méret van, nekem az eddig próbált kötésekhez mind elég volt.

2014. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Vagy még ezt is találtam, ami tetszene, meg karikás is és talán könnyebb így felvenni.

[link]

Ezzel az az egy bajom van, hogy én Szegeden vagyok, a termék meg Pécsen, így nem tudom kipróbálni.

2014. szept. 2. 09:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem az LL-es méret lehet, hogy nagy lesz neked. Nincs a környéketeken hordozó klub? Ott esetleg tudnál próbálni is . :)
2014. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De van klub hétfőnként, ha jól tudom, csak nem akartam addig várni. De akkor kivárom és elmegyek a babával jövő hétfőn.
2014. szept. 2. 09:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Karikás is jó, de azt nem ajánlott hosszú távon, mert féloldalasan terheli a gerincet, vagy váltogatni kell az oldalakat. Facebookon van egy csoport "Kenguruk és hordozókendők eladás vétel csoportja" ott hátha találsz a közelben
2014. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobb megvárni a klubbot. Sok sikert! Jó hordozást! :-)
2014. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer.
2014. szept. 2. 09:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen! :-)
2014. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!