Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Karikás kendő mennyire kihaszn...

Karikás kendő mennyire kihasználható? 8 hónapos a babám - nyárra gondolkodom rajta. A Girasol karikásai nagyjából milyen árban mozognak használtan?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérj kölcsön eggyet, s polróbáld ki!

Nekem nem jött be. Össze izzadtunk, nem egyszer lehányt, mert ahogy léptem, mindig picit huppant. Majd leszakadt a hátam, derekam, 10 perc hordozás után, nehéz volt a súly.

2014. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Karikás hosszabb időre nem jó, mert egyvállasan terhesl.
2014. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A mei tai és a csatos mellé kellene - mondjuk elugrani az öt percre lévő oviba a tesóért és hasonlók vagy otthon belerakni gyorsan.
2014. máj. 15. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a mei tai-t használnám ezzel is, jobban boldogulok vele( gyorsabban) mint a karikással.
2014. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
No kipróbáltuk - nyáron, rövid távra, nem túl nagy súlyú babával szerintem egész kényelmes. :)
2014. jún. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!