Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby Design sprint+ 3:1 vagy...

Baby Design sprint+ 3:1 vagy Raf Pol Fenix 3:1?

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek e fentiek közül? Milyen tapasztalatotok van ezekről a kocsikról?


Vagy szívesen veszek más ötletet is. Ami elvárás nálam: viszonylag nagyobb kerekei legyenek, 4 kerekű legyen, egybefüggő legyen a tolókarja, állítható legyen a tolókar magassága és nagyobb bevásárlókosara legyen.

Késő őszi / téli babának lenne.


Köszi a válaszokat előre is.


[link]


[link]


2014. szept. 2. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Raf Pol Fenix van. Igaz ezt mindenki nagyon szídja, de azon kívül, hogy baromi nehéz én meg vagyok vele elégedve. De tényleg nem ajánlanám, ha sokat kellene emelgetned. Nekem maximum 4 lépcsőfokot kell emelnem (persze a 8 hónaposommal), de az is bőven elég.
2014. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Solaris van, és a többi Bebetto is nagyon jó. Rosszat szinte egyáltalán nem olvastam róluk. Könnyen irányíthatók, strapabírók, minőségiek és sztem külsőre is nagyon szépek. Árban hasonlók, mint amiket linkeltél.

[link]

2014. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Design van. Alapvetően elégedett vagyok, bár nagyon nehéz kocsinak tartom. Én meg sem emelem, csak a férjem cipeli. Ha sokat kellene emelgetned én nem ajánlom.
2014. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Sajnos nem tudtam még dönteni :)

Az ajánlott Solaris is tetszik, így most már dönteni végképp nehéz.

Ment a zöld kéz mindenkinek.

2014. szept. 6. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Baby Design sprint van nekünk is. A kislányom 3,5 hónapos, így csak a mózes részt meg a hordozót használjuk, de nálunk nagyon bevált!
2014. szept. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utána olvastam a kocsiknak még 1x (illetve élőben is nézegettem) és végül a Bebetto Solaris lett a nyerő.

Köszönöm az ötletet!!!


Végül azért nem a sprint+ lett, mert több helyen is olvastam, hogy kicsi a hordozója.

2014. szept. 28. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!