Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » SZERINTETEK MELYIK BABAKOCSI...

Sharon28 kérdése:

SZERINTETEK MELYIK BABAKOCSI A JOBB? RAF-POL FENIX, VAGY A KUNERT SILVER? Vagy ha valakinek van másféle babakocsija, és jónak tartja, akkor az milyen fajta?

Figyelt kérdés
Nekem a lényeg: Cserélhető legyen a vázon a mózes, a sport rész, és a hordozó! Illetve könnyű, és kényelmes legyen!

2014. ápr. 4. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem! Mindkettő böhöm nehéz és szerintem nem is szépek.


Nekünk ABC DESIGN Mambánk van, de ugyanebből a Cobra is szuper!

Imádom ezt a kocsit. :)

2014. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kunertünk volt,van előnye is hátránya is.


Ha panelban,társasházban laktok,a belváros kellős közepén akkor felejtsd el,ha buszozol,lépcsőzni kell,akkor szintén.

Én kertvárosban lakom,ide viszont "terepre" szuper volt,jó rugózású,tágas.Viszont tényleg csak a kertbe,meg ide a szomszédps utcákba használtam

2014. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Kunert tetszett képről, de élőben látva lemondtam róla. Csak 3 lépcsőn kellett volna fel- és levinnem, de már abba beleszakadtam volna. Baromi nagy és nehéz. Buszozni lehetetlen vele, összecsukva is nagy helyet foglal, be se fér rendesen az autó csomagtartójába. Ahogy az előttem író mondja: panelhez, kis autóhoz, buszozáshoz felejtős. maximum kertvárosi sétákhoz persze jó lehet.
2014. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Mi kis városban lakunk, családi házban. Hála az égnek nem kell majd lépcsőznöm vele, és nagy az autónk csomagtartója is. Érdekelne még az, hogy mind a két babakocsinál mindegyik irányba fel lehet tenni a sport részt, és a hordozót? (mivel ugye a kar nem fordítható át)
2014. ápr. 9. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Megvettétek már a babakocsit? Én is ezekkel szemezek, bár mi csak júniusba tervezzük a vételét :)
2014. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szemezek....szintén vidék, családi ház
2014. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!