Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyon nem tudok dönteni! Ti...

Nagyon nem tudok dönteni! Ti melyiket választanátok? Autósülés.

Figyelt kérdés

Netről rendelném, mert sokkal olcsóbb. Ti melyiket választanátok?

[link] vagy [link] Html vagy [link] Vagy [link]



2014. szept. 6. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, tökéletesen megfelel eddig:

[link]


Szóvala Careterora szavazok.

2014. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem is az első tetszik legjobban ezek közül.
2014. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
[link] ezt nem tudta betölteni
2014. szept. 6. 13:24
 4/19 anonim ***** válasza:
Még mindig az első.
2014. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindig a törésteszteket néztem megvásárlás előtt!

Az autósülé kiválasztása a legfontosabb, hiszen egye esetleges balesetnél, az védi meg a gyerkőcöt. Nem kell, hogy te száguldozz, sajnos sok "veszett" vezető van az utakon. Az első babámnál no name ülést vettünk, rá 3 hétre balesetünk volt, amiben nem mi voltunk a hibásak.

Szerencsére nem történt nagyobb baj, de a fiamat nem tartotta meg az ülés, sőt az ülés ki is mozdult a helyéről :(


Ott váltottunk. Azóta 3 gyerek van, de jó törésteszt nélkül nem veszek ülést.

Adac teszteket nézd át, minden évben újat csinálnak. Brendon honlapján is van fent, de ha nincs akkor írd a keresőbe, hogy 2014-es adac teszt/gyermekülés.

2014. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kerestem, de ezek egyikét sem találtam. Sajnos 60-70 ezrünk nincs új ülésre. Marad az olcsóbb kategória.
2014. szept. 6. 13:52
 7/19 anonim válasza:
Nézd meg a brendon honlapján, Touragoo 9-36kg Cometa űlést,igaz vmennyivel drágább mint amit néztél,de biztonságosabnak tűnik és menet közben dönthető, ami nagyon jól jön sokszor.
2014. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Ezek közül egyikbe se raknám be még az ellenségem gyerekét se. Nem véletlenül nem találod őket, hanem mert nem vállalták a tesztet, annyira rosszminsőégűek. Az ülés az amin nem szabad spórolni. Mekkora gyereknek kell?
2014. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Én inkább azt kérdezném meg, mekkora gyereknek keresel ülést? Ha még kisebb, akkor egy dönthető variációs mellett voksolnék. 9-25kg-ban van olyan. Brendonos Touragoonk van, egészen jó.


(Tesztek?? Hagyjuk már. pláne, h valamelyik héten röppent fel a hír, hogy az adac-os tesztek nagy része bunda.)

2014. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Én Touragoot ajánlottam,de azért nem kéne olyan marhaságot írni,hogy bunda a teszt! Aki élőben megnéz pl egy concord űlést,már abból látja a különbséget!
2014. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!