Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem jó minőségű,...

Ajánlanátok nekem jó minőségű, megbízható babakocsit (saját tapasztalat alapján) újszülöttkortól kb 50 ezer körül?

Figyelt kérdés
Autós hordozónk már van, mózest nem szeretnénk.
2014. szept. 9. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségűt,megbízhatót tuti nem kapsz 50 ezerért!
2014. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hauck apollo 4


https://www.youtube.com/watch?v=YzWFj-lTRXI


Ezt használtam lányommal másfél évig, aztán nem akart megmaradni többet benne. Most még a padláson várakozik, de nemsoká lehozzuk, mert decembertől megint kell:D

2014. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ilyen van, én nagyon szeretem, kibírt már túrázást, teli pakolást, sima és rossz úton is nagyon jó tolni. Külön is meg lehet venni a babakocsit 30 ezer körül mondták!

2014. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányomnak Bebetto Nico babakocsija van, nagyon szeretjük, semmi hibája, nem tudok hátrányáról. Csal előnyéről! :)
2014. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Bebetto-ra!!!
2014. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mózest miért nem szeretnél?

újszülöttnek az a legjobb babakocsi.

én úgy találtam, hogy elég tágas újszülött kocsi könnyen kezelhető sport kocsival nincs. ezért mi külön vettünk 1 tágas mózeses kocsit, használtan. és egy mozgékony sport kocsit (Coletto Aveo). így a 2 kijött 50ből.

2014. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Még nem döntöttünk, igyekszünk minél többet megnézni szemèlyesen, hogy vègűla legjobbat vegyük. :)
2014. szept. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!