Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon a megyei kórházban...

Miskolcon a megyei kórházban tudnak nekem vki egy jó orvost ajánlani? Nincsen sajnos 100-150 ezrem szülésre, de egy megbízható orvost szeretnék! Leskó Róbertről vmi tapasztalat? Mert őt ajánlották, de nem beszéltem még vele!

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én nem miskolci vagyok én azt gondolom, hogy ha annyira akarsz a dokinak pénzt adni, akkor adj neki annyit, amennyit meg tudsz engedni magadnak. Én 21 hetes vagyok, nem fogadtam dokit és 20 e. többet nem szándékozom majd adni. Orvosválasztásnál kérdezzél meg több embert a tapasztalatairól és amelyik szimpi. Vagy teszteld le. Kellemes babavárást!
2009. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!