Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babkocsit javasoltok?

Milyen babkocsit javasoltok?

Figyelt kérdés

Leginkább olyan kocsit szeretnénk, ami multifunkciós, bár minden ötletre nyitott vagyok. Ami fontos szempont, hogy a környék macskaköves, úgyhogy azt is bírnia kell. Lift nincs, úgyhogy ideális lenne ha könnyű lenne, de nem ez a legfőbb szempont, mert meg tudjuk oldani a tárolást.


Elsősorban hordozni szeretném a babát, de biztos sokat használnánk a babkocsit is.


Minden jó tanácsot szívesen fogadok.


2014. szept. 17. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha inkább hordozni szeretnél, akkor szerintem nincs szükséged multifunkciós kocsira, mert nagyon drágák, így nem éri meg. Én a helyedben egy nagyobb kerekű travel system (feltéve, hogy autóval közlekedtek) rendszerre felkészített újszülött kortól használható sportkocsit választanék, ezt jobban ki tudnád használni. Például jó lehet az ABC design Avito.
2014. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Szia! Nekem egy Nania kocsim volt, belepattintható hordozóval. Imádtam! Mi sokat vonatozunk, sokat járunk gyalog is, és nem volt olyan hely, ahol ne fértem volna vele el, vagy ne bírtam volna egyedül is felvinni. :)
2014. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Ja és ami lemaradt, újonnan vásárolva (bár akkor akciós volt) 40.000 Ft volt. Szerintem ez nem drága! :D
2014. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg fogom nézni amiket javasoltatok. Autót ritkán használunk, egyszerűbb/gyorsabb tömegközlekedni. Persze egyelőre ketten vagyunk, lehet a picivel, előbb ülünk be az autóba, mint, hogy felszálljunk a hévre.


Szerencsére a pénz nem akadály, bár azért ha nem muszáj, nem költenék feleslegesen.


Férjem egyelőre elzárkózik a hordozástól, de én azért bízom benne, hogy majd ő is megbarátkozik vele.

2014. szept. 17. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindkettőt, az ABC design annyira nem tetszett, a Nania kerekeitől meg félek, nem akadnának el a macskakőben? Inkább az a lényeg, mint a súly, mert a macskaköves környéket nem tudom elkerülni.
2014. szept. 17. 14:05
 6/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nem akadt el soha a kerekem semmiben. Pedig mi olyan helyen lakunk, ahol "szuuppeerr" minőségű, szikladarabokkal tarkított földút is van! :) Megmondom őszintén, ha bármennyi pénzem lett volna rá, így utólag akkor is emellett voksoltam volna.
2014. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!