Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit javasoltok?...

Milyen babakocsit javasoltok? Második emeleti a lakás és nincs lehetőség a földszinten tárolni a kocsit.

Figyelt kérdés
Teljesen nyitottak vagyunk használt kocsira is, maximum 100.000 Ft-ot szánnák rá, de jó lenne 80.000 Ft körül megúszni.
2013. dec. 30. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egy másik kérdező kérdése. Tény, hogy onnét jött az ötlet, hogy nekünk is aktuális a babakocsi vásárlás lassan és tanácsot kérek tőletek itt. Viszont mikor kiírtam ezt a kérdést oda nem érkezett semmilyen válasz. Persze ha azt a kérdést feltevőnek is hasonló kondicíójú a lakása, amit sehol sem írt és neki is fontos szempont, hogy könnyű legyen a kocsi, akkor nyilván felesleges volt kiírni ezt a kérdést, viszont én ezt nem tudhatom, mint ahogy te sem. Úgyhogy nem értem miért linkelted ide nekem azt a kérdést.
2013. dec. 30. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés....

Ha olyat szeretnél,amire külön-külön rá lehet tenni a részeket,akkor ilyesmit javasolnék:

[link]


mert míg pici,addig egyik kezedben felviszed a vázat,másikban a hordozót/mózest,mikor már nagyobb a sport kocsi rész a vázzal együtt összecsukható,így azt egy kézben fel tudod vinni.(sok olyan kocsi van,ahol a sport részt nem lehet összecsukni a vázzal,külön helyet foglal!)De nézd meg személyesen,nem láttam ezt a kocsit,de tudom,hogy létezik és állítólag nem rossz:)

A másik,nekünk ilyen van:

[link]

nagyon nagyon szeretem!!Már csak használtan kapni, a mai változata a "peg perego uno" is ugyan ez,csak nagyobbak a kerekei(ezért nem javasolnám).

Nagyon praktikus,én újszülött babával az egyik kezembe,ezt simán kinyitottam,becsuktam a másik kezemmel:)Nem a legkönnyebb, 10kg,de mivel praktikusan összecsukódik,nem nehéz felcipelni,én sokszor megtettem:)Ezt amúgy egészen újszülött kortól ki lehet használni,míg babakocsizik a gyerek:)

Most hirtelen ez a két megoldás jutott eszembe:)

2013. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!