Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny zapp xtra babakocsiról...

Quinny zapp xtra babakocsiról van valakinek tapasztalata? Megéri vajon az árát?

Figyelt kérdés
7 hónapos ülni még nem tudó kislányomnak már jó lehet?
2014. szept. 18. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lesz neki, igen. Imádom ezt a kocsit. A zapp xtra 2 is ugyan ilyen, csak összecsukható üléssel együtt.


Dönthető, így jó lesz neki. Amúgy újszülött betét is kapható bele, inlay névre hallgat, de nektek már nem fog kelleni.



Írták már itt, hogy borulékony, nekünk sosem volt ilyen gondunk, pedig még pakoltam is rá szatyrot, amit ugye nem szabadna.


Nekem megéri az árát, mert pont azt tudja, amire szükségem van, de ugye mindenkinek másra kell egy kocsi. Én imádom.


Ha itthonról rendelnéd, nézd meg a mano babaházat, mindig akciós, én is onnan rendeltem anno.

2014. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából az xtra2-t néztem én is. Olyat szeretnék, ami könnyű, kicsire összecsukható. Vásárolni nem tervezek vele, nem gond ha nem pakolható nem arra szeretném használni.
2014. szept. 18. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!