Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nektek mennyi időbe telt...

Nektek mennyi időbe telt eldönteni, hogy melyik babakocsit vegyétek meg?

Figyelt kérdés

Olyan telített a babakocsipiac, hogy már teljesen összezavarodtunk, hogy milyet vegyünk.

Fontos lenne az ár érték arány. Jó minőségűt szeretnénk venni, de 70.000 ft-tól nem szeretnénk többet kiadni érte. Ti milyet vettetek és hol?


2014. szept. 25. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy bababoltban, kb. 20 perc alatt.
2014. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, valami noname kocsi volt 14 évvel ezelőtt, 17.000 Ft-ért.


A 2. kocsit használtan vettem, Graco volt, 5.000 Ft, 11 éve.

2014. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért újonnan csak lengyel kocsit kaptok (itt a kinézeten kívül más különbség nincsen, egyforma a minőségük: sz@r).

Használtan viszont ennyiért nagyon jó minőségi babakocsikat lehet kapni. Az meg hogy milyen legyen az attól függ, hogy milyenek az igényeitek, milyen elvárásoknak kell, hogy megfelelnie.

2014. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam 70-ért:


[link]

2014. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először mérelegeltük, hogy nekünk milyen szempontok fontosak (panelben lakunk, könnyű vázas kellett, tömegközlekezdésre is alkalmas, de elmenjen macskaköves utakon is...) És ezek alapján keresgéltünk. Neten nézelődtem, hogy milyen fajták felelnek meg a szempontjainknak, leszűkült 2-3 fajtára a mezőny és akkor már "csak" azt figyeltem, hogy ilyet hol találok akciósan, jó áron vagy használtan jó állapotban. Nos, ez hónapokig tartott, de mivel időben kezdtük a keresgélést, így bőven volt rá 2-3 hónapunk. Végül használtan vettünk egy jó állapotú kocsit.
2014. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg mindig keresem a megfelelot.. :)

27hkm

2014. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 H.Orsolya ***** válasza:
Én az utcán nézegettem, meg a neten, aztán olyat akartam amit, megtudok nézni élőbe és nem a netről kell rendelni. Már elég hamar elkezdtem nézni, végül egy babbörzén megláttam az igazit :) Sokat gondolkodtam rajta, és sok mindennek utána néztem. Bár az enyém lengyel kocsi, amit a legtöbben leszólnak, én nagyon meg voltam vele elégedve, és ha összejön, a következő baba is azt fogja használni :)
2014. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 3.-nak igaza van, kivéve a zárójeles részt :) Van minőségi különbség a lengyel kocsik között is. A Raf-pol-ra és a Kunert-re sok a panasz, a takó-t nagyon dicsérik, és nyugatra is viszik.

Én újat szerettem volna mindenképp, de nagyon jókat lehet használtan is venni.

Rengeteget böngésztem és kérdezősködtem utána, mivel élőben nem tudtam megnézni, vidéken nagyon kicsik a készletek.

Rendeltem a babymarket.hu-n, előtte emailben kikértem a véleményüket 3 típusról amit kinéztem, leírtam, hogy nekem mi a fontos, nagyon korrektül válaszoltak.

Végül Tako mohican lett.

2014. szept. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!