Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vettetek?

Milyen babakocsit vettetek?

Figyelt kérdés

3:1-ben, 2-1-ben?

Milyen márka?

Mennyiért?

Újan vagy használtan?

Ha újan hol? Melyik város melyik bababolt?



2014. szept. 23. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Bebetto solaris 3:1, újonnan 85 ezerért, a csepeli bababoltból rendeltük.
2014. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Anmar Hilux 3:1-ben

87.900 Ft

Új.

Nagyon jó márka.:) Dorog

2014. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szintén Bebetto Solaris 3:1-ben, új, 85e Ft.

A csepeli bababoltból rendeltük.

2014. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Espiro Vector Air Pro 3:1-t vettünk újonnan a Babaszafari boltban Budapesten. 120 ezer Ft volt. Szerettük ezt a kocsit, de nem éri meg az árát, ha újrakezdhetnénk az egész babakocsi vásárlás-dolgot, már biztosan mást (és olcsóbbat) választanék.
2014. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, lehet csak simán Espiro Vector Pro a neve, már magam sem tudom pontosan :)
2014. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tako captiva mohican (zöld-szürke, élőben jobb, mint képen)

mózes, sportrész, hordozó

116.000

babymarket.hu

kb. 2 hét alatt jött meg

Mikor megjött, és kipróbáltuk, azt mondta a férjem, hogy ezért a babakocsiért már érdemes többet is szülni :)

Németo.-ban élő unokatesóm is ilyet használ.

2014. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én rengeteget böngésztem utána, a tako babakocsiknak egy negatívumát találtam a fórumokon: hogy nehéz. de nekünk ez nem meghatározó.

Még olyat találtam a fórumokon, hogy "a férjem megnézte, és a Tako volt a legmasszívabb".

Kettő webáruházat felhívtam, mindkét helyen azt mondták, hogy ár-érték arányban vagy a tako captiva vagy a tako baby heaven a legjobb.

Tako Captiva, Baby Design Lupo, Bexa B4, ezeket a babakocsikat néztem ki, ezek közül a Tako-t mondták legjobb minőségnek.

2014. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vok, az ár-érték arány a keleti és lengyel babakocsik közül. (Concord, Cam, Neonato és társai más kategória)
2014. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3:1ben

ABC Design Mamba

149.000

Új

Brendon

Nagyon nagyon szeretjük, hosszú távra, több gyerekre terveztük. Nagyon könnyű és egy kézzel is nagyon könnyen irányítható.

2014. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi is Bebetto Solaris 3:1, Csepelen rendeltük meg.
2014. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!