Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Születendő babánknak mindent...

P.csabesz kérdése:

Születendő babánknak mindent egy helyen szeretnénk megvenni. A Kangaboo van hozzánk legközelebb. Tapasztalata van valakinek? Értik a dolgukat az eladók, segítőkészek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedvesek az eladók, segítőkészek is, viszont szerintem borzalmasan drága bolt.

A Brendon jobb, sokkal nagyobb a választék, olcsóbbtól a luxusig.

2014. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nagyon-nagyon kedvesek, de tényleg. Viszont az árak, nem semmi! Mi is mindent egy helyen vettünk meg, még a bútorokat is, az elefáni babaáruházban. Ott is nagyon kedvesek voltak, de számunkra elérhetőbbek, korrektebbek voltak az árak. Mindent egyszerre házhoz is hoztak, egy hiba volt, azt is plusz költség nélkül, azonnal korrigálták.
2014. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bejártuk a boltokat.

Hát érdekes tapasztalatokat szereztünk!!

A Kangaboo-t mindenki drágának állítja be, mégis ott kaptunk meg mindent a legjobb áron!!


Hatalmas a boltjuk Dunakeszin. Tényleg kedvesek voltak, nagyon foglalkoztak velünk, de ami számomra a legfontosabb volt, hogy az egyetlen bolt volt, ahol igazi szakemberek voltak. Le a kalappal előttük. Az autósülésnél a srác kivülről tudta a kresz erre vonatkozó részét, sehol nem tudták még azt sem hol találom. Volt ahol én segítettem bekötni az ülést. :) A minimanó nekem nem jött be. A babaszafari egész jó. Brendon másik boltjába is elmentünk, hátha ott jobb fogadtatás lesz. Inkább nem írom le... Soha többet!!

2014. okt. 12. 02:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Kangaboo Dunakeszi drága és itteni lakosként többször is próbálkoztam, de a kiszolgálás egyenesen kriminális! Az emeleten lévő pasi valóban érti a dolgát és segítőkész, de a hölgyek a földszinten még fintorognak is, ha odaállsz a kasszához. Még egy 5 percet beszélgetnek, akkor is ha mereven nézed őket és esetleg finoman jelzed, hogy fizetni szeretnél, majd hangosan sóhajtoznak, miközben röpke negyedóra alatt, mint egy lassított felvétel, beviszik a gépbe, amit veszel. Tőlük eddig bármit kérdeztem, mindenre az volt a válasz, hogy igazából nem tudják, nézzek körül.
2016. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát utolsó, nem tudom te hol jártál, de hogy Dunakeszin nem ilyenek az eladó hölgyek, azt biztosan állítom.

Sokszor járunk, soha nem beszélgettek a kasszánál, és bármilyen kérdésünk volt, készségesen segítettek, körbe kísértek.

Mosolygósak, kedvesek.

Szerintem inkàbb veled lehet a baj...talàn a stílusoddal...

2016. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!