Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok ajánlani min.9-18kg-o...

Tudnátok ajánlani min.9-18kg-os, de dönthető autósülést, ami 6hónapos kortól jó?

Figyelt kérdés

Le kell cserélnünk az ülést, mert a 6 hónapos babám már kilóg egy hónap múlva a mostaniból és még nem igazán tud ülni. Olyan kellene, ami dönthető is, mert még nem tudja annyira hosszú úton tartani magát ülve. Gyakran is utazunk 2-3 órás utakra. Nem tudom kivárni, ameddig rendesen tud ülni.


9,5kg és 78cm hosszú, szóval kicsit nagy a fiam és nem vagyok képben az autósülésekben. Most MaxiCosi Cabriofix van.



2014. okt. 5. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereket csak háttal lehet utaztatni a 9-18as ülések meg nem ilyenek. El kell, hogy férjen a hordozóban. Mi az, hogy ki lóg. Akkor nőtte ki, ha a feje a fülénél jobban kilóg vagy az öb több mint 2 ujjal a válla alól indul.
2014. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most van a feje teteje a hordozó tetejénél. Ha összébb megy, mert elernyed alvás közben, akkor 1-2cm-t lentebb van, tehát még a feje éppen nem lóg túl. A lába már igen, de az nem zavarna. Viszont még csak 6 hónapos, nem tudom mikorra fog tudni ülni és mennyit nő még akkorra. Az övet nem figyeltem még, hogy honnan indul, de az is már a válla alól.
2014. okt. 6. 00:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is le kellett cserélni. 0-18ig vegyetek, azok dönthetők és háttal be lehet kötni. Ha nem tud ennyire ülni akkor a 9-18as nagyon ülő helyzetbe van.
2014. okt. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és nekünk vmi mickey egeres van... márkáját nem tudom... de amúgy vmennyi választék van 0-18ból, igaz nem olyan sok mint a 9-18ból.
2014. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0-18-ast vegyél. Nekünk Remi volt. Nagyon szerettem. Amikor már rendes ülő pózban volt, és bealudt egy mozdulattal ledöntöttem az ülést, az anyós ülésről.
2014. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 edit1979 ***** válasza:

Szia! Mi Fischer Price-t vettünk (9-18kg), dönthető.

Nekünk bevállt, de Zsófi akkor már tudott ülni. Lehet, hogy tényleg érdemes lenne hallgatnod azokra, akik a 0-18kg-os üléseket javasolják.

2014. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek csakis 0-18 kg-o ülést szabad venni. Hiába nagy növésű, de csak 6 hónapos, nem tud ülni, nem szabad menetirányban utaztatni.
2014. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, keresek akkor 0-18-ast.(olyanokat eddig nem is néztem).
2014. okt. 6. 09:49
 9/13 anonim ***** válasza:
9-18 kg súlykategóriában a Besafe, a Bergon és a Römer márkának vannak dönthető ülései, ird be a google-ba hogy 9-18 kgig dönthető autósülés és meg tudod nézegetni őket.( meg még tuti van pár fajta) Ezeket tudod dönteni addig amig felül, viszont sokkal tágasabbak és jobban kihasználhatóak, mint a 0-18-asok, szerintem a 0-18-as nektek szintén hamar kényelmetlen lenne, ha nagyobb a baba.Nekünk volt 0-18as, és 9-18as is, és 9-18ats tartom jobbnak. Mi is csak 4 hónapig használtuk a hordozót, utánna mentek nagyobb ülésbe, mert a hordozó kicsi lett és kényelmetlen volt, és a téli ruházattal szűkek lettek. Talán 7-8 hótól pedig menetiránynak szemben voltak forditva.
2014. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor be lehet kötni menetiránynak háttal is a 9-18-ast is? Melyik típust használtátok?
2014. okt. 6. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!