Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen márkájú babahordozó...

Milyen márkájú babahordozó kendőt javasolnátok?

Figyelt kérdés
Milyen típusok léteznek? Mire figyeljek a vásárlásnál? Körülbelül mennyibe kerül, és hol érdemes megvenni?

2014. okt. 9. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Az első két hónapban mi a Liliputi kendőjét használtuk, tavaszi baba és így nem volt annyira meleg benne. Aztán sürgősen kerestem másikat, mert megsültünk és nem éreztem jól magam abban a kendőben, úgyhogy Marsupi hordozót vettem, abban is békában ül a babám és sajnos lassan már le kell tennünk, mert 10kg és nem nagyon bírom. Az a legfontosabb, hogy tartsa a babát és ne lefelé lógjon a lába szerintem mindnél. A vaterán vettem mind a kettőt, a Marsupi teljesen új volt, csak negyed áron.


Ennek annyi a hátránya, hogy ha valaki nem segít, a hátamra nem tudom felszerelni, tépőzáras (de brutál jól tart). Legutóbb szüreteltünk együtt benne, én nagyon szeretem és szuper jól néz ki.


Ezt a kettőt ismerem, ezekről tudnék írni többet is, de ha képeket keresel a googelban, abból látszik a legjobban, hogy milyen szerkezet.

2014. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Amasonas mei tai-m van. Imádom. Könnyű felkötni, jól tart. 12.990 Ft volt a Brendonban. Semmilyen hordozó nem vennék használtan, mert nem lehet tudni, hogy nem hamisítvàny-e és hogy nincs-e megsérülve.
2014. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Hoppedizem van, ez egy szövött kendő, nagyon meg vagyok vele elégedve, előtte egy Nandum volt, hát ég és föld a különbség a kettő között. Sokkal könnyebb kötni a Hoppedizzel Vannak a rugalmas kendők, de azok csak rövid ideig használhatóak, kb. 6-7 kg a súlyhatár ezért fölöslegesnek tartom megvenni. Én a mammami.hu oldalon rendeltem kb 19 ezer Ft volt. A méretet attól függően válaszd, hogy mit szeretnél vele kötni, minél hosszabb a kendő annál több fajtát tudsz vele kötni.
2014. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Friss infóm van. ugyanis én éppen ma voltam hordozási tanácsadáson. A tanácsadó elmondta, hogy ő a szövött kendőt ajánlja, mert azt lehet jól kihasználni újszülött kortól 2 éves korig is. Azít mondta, hogy két csúcsminőségű szövött kendő van: a németországi Didymos és a svájci Lana. Utána nagyon jó minőségű még a Hoppediz, a Girasol, az Amazonas. No, meg is van az áruk, olyan 100-150 euró, hosszúságtól függően.

Amit ő nem javasolt az a Nandu kendő, mert csúszós az anyaga, gyakran kell igazgatni, szorítgatni.

és mondjuk az elasztikus, rugalmas kendőket sem javasolta, mert azok csak 7 kilóig használhatóak.

vannak még karikás kendők és mei taiok is, arról azt mondta, hogy jók, de azt nem lehet korán használni, csak mikor már stbilan ül a gyerek illetve megvan hozzá a kellő magassága és a kellő súlya is.

2014. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hoppedizt használok, nagyon szeretem. A didymos is nagyon jó. Kendőt lehet venni használtan, jobb is, mint újonnan, mert be kell törni, és használtan ez már megvan. Megbízható helyről kell venni.
2014. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, igen, nekünk is Hoppediz van. Használtan kaptuk. Azt mondta a hordozás tanácsadó, hogy nagyon jó lesz (azért csak lesz, mert a viselője még pocakon belül van pár hétig)
2014. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én rugalmast vettem, nekem nem jött be a szövött, igaz Nandut próbáltam. Sokfelé nézelődtem, végül tündérputtonyt rendeltem, mert azt utána becseréltem mei-tajra. Kiállításon vettem a rugalmast és a fele összeget beszámolták a másikba, mikor kinőttük.
2014. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2014. okt. 10. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!