Babahordozó az autóban?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de ti hogy csináljátok? Meddig ültetek hátul a babával? Vagy be lehet tenni a hordozót menetiránnyal egyezően is?

2014. aug. 4. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A hordozót csak menetiránnyal ellentétesen lehet betenni. Én hosszabb utakon még hátraülök a 26 hónapos fiamhoz, rövidebbeken már nem. Persze ő már régen gyerekülésben ül, ami előre néz.
2014. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak addig ültem mellette, amíg a hátranézős ülésben ült. Amióta rendes autósülése van előre ülök (kivéve, ha más is utazik az autóban, akkor annak átengedem a kényelmes ülést az elsőn, és én ülök hátra a gyerek mellé)
2014. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is úgy csináltuk, ha amíg hordozóban volt, mellette ültem, ahogy rendes ülést kapott és előre nézett, akkor már nem. Természetesen a hordozót menetiránynak háttal kell bekötni. (A második gyereknél már nem ültem hátul.)
2014. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

A hordozót csak menetiránnyal háttal teheted be.

A nagynál majdnem végig hátul ültem mellette, hogy kéznél legyek, ha kell valami. Kivétel volt, amikor csak ketten mentünk. (Nálunk nem lehet kikapcsolni a légzsákot)

A kicsinél már alig ültem hátra, hely se volt nagyon. Ha szükség volt minden cm-re, na akkor bepréseltem magam a hordozó és a gyerekülés közé.

Ha megérkezik a 3. gyerkőc, nála már szóba se kerül, hogy hátraüljek, mert nincs hova. :)

2014. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sose ültem hátul. Hordozó csak háttal köthető be.
2014. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kiváncsi lennék az 1est miért pontozták le?szerintem jol irt le mindent
2014. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A naggyal is csak hosszu utakon ultem neha hatul,a kicsivel egyaltalan nem fogok.Mivel vezetek, nem is tudnek hatraulni azt a heti 1-2 alkalmat leszamitva amikor valoban egyutt indulunk valahova a ferjemmel.
2014. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért pontoztak le, mert még hátraülök időnként a fiamhoz. Mi így szoktuk meg, nekünk így jó, ha valakinek nem tetszik, hát sajnálom. 1. vagyok
2014. aug. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Persze ha vezetek, akkor magam mellé az anyós ülésre kötöm be, menetiránynak háttal.

Aki nem ül hátra a babával, azt nem zavarja, hogy egyáltalán nem látja a kicsit, hisz háttal van?-nekem ez a gondom.

2014. aug. 5. 08:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalam hatul ul a hordozoban a kislanyom. Babatukrot vettem es abban nezem a visszapillantotukorben.
2014. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!