Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok sport babakocai...

Kelemen Szabina kérdése:

Tudnátok sport babakocai márkát ajánlani? Feltételek lent

Figyelt kérdés
Nem pici, hanem közepes kerekű kellene ami gumi, nem műanyag, nem a legkisebb ami esernyőre csukható, hanem ami kicsit nagyobb és döntehtő, könnyű legyen tolni, kanyarodni. 14 hós a fiam. könnyű váza legyen. köszönöm
2014. okt. 14. 11:42
 1/4 szeditke33 válasza:
Nekem ami bevált első babámnál, és most is azt veszek a következőnél, Pierre Cardin, és Top Rider. Aluvázas ultrakönnyű, van travel system változat, első kerekei bolgólyitható,átfordítható tolókar, minden tartozékot bárhol tudsz venni hozzá... Mindenféle verzióba, méretbe, színbe van, és nekem nagyon praktikus volt, és lesz is.. :)
2014. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
TFK Dot
2014. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baby Design Mini
2014. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!