Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Aki jártas testvér fellépő...

Aki jártas testvér fellépő használatával az segítene nekem?

Figyelt kérdés

Bergon XSPR babakocsink van, és ahhoz szeretnék majd testvér fellépőt venni, na de milyent?


[link]


2014. nov. 9. 12:27
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez esetleg?

2014. nov. 9. 12:29
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, és egyáltalán érdemes e venni? 20 hónapos lesz a lányom, mire jön a kistesó.
2014. nov. 9. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokmindent mérlegelni kell. 1. mennyit fogtok babakocsizni? 2. miyen terepen fogod használni? 3. mennyire szeret babakocsiban ülni a nagyobbik gyerkőc? (Mert ha állandóan abban tolod, nem biztos, hogy örülni fog neki, hogy a tesó érkezése után csak fellépőn állhat.)

Nálunk is pont 20 hónap a korkülönbség, de én végül nem fellépőt vettem, hanem eladtam a régi babakocsimat és vettem helyette 2 másikat :D Egy peg perego pliko-t (mondjuk ez terepre nem való, ellentétben a tiéddel!) és egy testvérkocsit. Nagyon szerettem mindkettőt, nem bántam meg, hogy így döntöttem. Hozzátartozik a dologhoz, hogy nekem nincs jogsim, így mindenhová gyalog megyünk, így egész nagy távokat is bejártunk nap mint nap. 3,5 volt a nagy, 2 a kicsi, amikor eladtam a tesókocsit, akkor maradt a peg perego, amire - ha a kicsi ül - a nagy fel tud állni.

Ha mégis a tesófellépő mellett döntesz, mindenképp próbáld rá a babakocsira, mielőtt megrendeled, mert sokféle van. Nem szép ilyet reklámozni, de a barátnőm úgy csinálta, hogy bement a Brendonba, kiválasztotta a megfelelőt, aztán megrendelte a neten fele annyiért. :)

Na remélem ki tudtál valamit bogozni a sok rizsából! :D Minden jót, üdv: Veronika

2014. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de átgondoltam és futóbiciklit veszünk majd. Szerintem az jobb, mert már most szeret motorozni, és a "jó" kis járdán nem tud menni a motorral, és ezért gondoltam a biciklire.
2014. nov. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!