Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Abc design 3 tec-kel kapcsolat...

Abc design 3 tec-kel kapcsolatban írnátok véleményt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a kocsi, de itt még ezer éve volt kérdés és nem annyira kapott jó véleményeket. Hátha az új verziók jobbak. légyszi írjátok le a véleményeteket. három kerekűt szeretnék és ami magasabb. Még tetszik a Cobra is.
2014. nov. 18. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Már egy éves is elmúlt a gyerkőc, de a hordozó részét még mindig használom, felváltva a sportkocsis résszel. A mózest kb négy hónapos koráig használtam. Tetszik, hogy könnyen le tudom pattintani a részeket,így amikor kint aludt el, csak áttettem a hintaágyra és melléültem. Masszív, nem hullik szét, ha belemész egy gödörbe. Könnyen nyitható- zárható. Nagyon praktikus. Lehet, hogy egy kisebb autó csomagtartójában nem férne el. A huzatot is könnyen le lehet venni, ha mosni szeretnéd.
2014. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ABC Design szuper!! Igaz, nekünk az új mambánk van (nem szerettem volna 3kerekűt), de nagyon szeretjük. Könnyű (kategóriájában mindenképpen), praktikus, masszív.
2014. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mamba van..nagyon szép és könnyű..:))3tec nagyon nehez kb 5kg-val nehezebb a miénknél és ràadásul 3kerekű..nekem lépcsőn kell fel le vinnem tolnom..nekem fontos volt,h könnyű és stabil legyen..viszont maga az abc desing szerintem jó választás:))
2014. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi, na ezek a válaszok jobban tetszenek mint egy másik kérdésre adott válaszok. és egyébként a tartozékokat külön kell venni hozzá vagy esetleg hozzá van mondjuk táska vagy lábzsák ilyesmire gondolok. mert amit néztem 110 és ha jól láttam mozes meg sport van hozzá. a többi külön kell venni gondolom...mert így azért már húzos, viszont más nem tetszik amiota megláttam :)
2014. nov. 19. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Cobra van, azért remélem nem baj, hogy írok. :)

Még csak bent tologattam, mert februárban születik meg a kislányunk.

Én is a Cobra, és a 3 Tec között vacilláltam, és végül azért lett a Cobra, mert falun lakunk, és ennek nagyobb az első kereke.

Nekem nagyon tetszik, hogy minden része levehető, mosható, szerintem ez nagyon praktikus. Egyébként eddig egy elég strapabíró kocsinak tűnik.

Lehet, ha a városban laknánk, akkor a 3 Tec-et választottam volna.

Ja, meg a Cobrának HATALMAS a pakolós része, ha ez szempont esetleg. :)

2014. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! :)

Igen, elég húzós áruk van. Viszont szerintem érdemes lehet körülnézni a neten, hogy használtan milyenek vannak. Én most gyors bepötyögtem, és elég sok eladó van belőle, és biztosan van, ami jó állapotú.

2014. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen én is néztem a Cobrat is, főleg a 2015-ös design nagyon klassz azokkal a rikito szinekkel, de az még húzósabb az áruk. igen a 3 tecnél mondják, hogy kicsi a pakolo része. köszönöm neked is a választ :)
2014. nov. 19. 10:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindent külön kell megvenni..mindegyikhez!!igen nem a legolcsóbb de vannak ennél sokkal húzósabbak..:))mint irtam nekem mamba van és az àrban nem volt benne a hordozó a làbzsàk a tàska..de a hordozója 30 ezer..kaptam egyet kölcsön ismerőstől azt kinövi hamar amugy de a kocsiba kell..tàskàm màs màrkàjú van ami tökéletesen illik hozzà,csak fele annyiba került,làbzsàk meg majd csak jövöre kell akkor fog ülni télen a kocsiba!amugy ha neked nem gond,h nehéz akkor tényleg jó kocsi..de ha ragaszkodsz a 3kerekűhöz akkor inkàbb a cobràt vàlasztanàm szebb és sokkal könyebb:))
2014. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden tartozékot külön kell venni. Az enyém 2013-as 3 tec modell. Azt hiszem 150 körül volt (Mózes, hordozó, sportrész). A hordozóhoz külön adaptert kell venni. Én is kerestem anno a neten, de akkor pont nem nagyon volt. Vagy valamelyik része hiányzott ( talán a hordozó). Tényleg nem a legolcsóbb, de ha már nem kellesz simán el tudod még adni jó áron. Masszív. Az enyém kb egy év használat után is újnak néz ki. És igen. Tényleg kicsi a pakolós része, de nagybevásárlásra tuti nem babakocsival megyek. Nlam legalábbis nem volt ez szempont. Könnyen lehet vele mozogni. Buszon, villamoson, vonaton nem közlekedtem vele. Ezt azért írtam, mert én is azt olvastam, hogy a többihez képest nehéz. Az első babánál egy kölcsön kapott Pierre Cardin om volt. Könnyebb volt a váz, de mivel nem volt anyag benne, utáltam nyitni- zárni. Szóval nekem bevált a 3 tec, a drágább kategóriások között sem tetszett másfajta. Nem néztem az új felhozatalt, de megintcsak ezt választanám.
2014. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó meg mindenki. találtam pár jó kocsit még de az már inkább 300 az meg már shooookkk :)
2014. nov. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!