Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Két babakocsi közt nem tudok...

Két babakocsi közt nem tudok dönteni: espiro vector air vagy abc design cobra? Tudnátok tanácsot adni melyik jobb és miért? Esetleg más tipp?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy újszülött kortól használható legyen (téli baba) és könnyű (panel, bkv). Az egyéb kényelmi szempontjaim: könnyen kezelhető, kicsire csukható, lehetőleg üzletekbe beférjen.

2014. nov. 10. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Graco Evo. ABC design-ben nem tetszik a sportrész (csak egyben lehet dönteni), Espironak nagy a hátsó kereke, csak úgy lehet tárolni, ha leveszed.
2014. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fontos neked a bevásárlókosár?

Ha az espiro vektor mellett döntessz akkor nagyon sokat fogsz cipekedni, mert olyan kicsi a kosara hogy kb egy homokozóvödör fér csak bele. Az abc design cobrának viszont hatalmas....

Egy Hyundai Accent csomagtartójába könnyűszerrel belefér és eddig minden üzletbe be tudtam menni vele.

2014. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az ABC Design Cobra van. Én szeretem. Könnyen mozgatható (összecsukni nem nagyon szoktuk), állítható a tolókarja, a fiam jól érzi magát benne, és tényleg nagy a kosara, rengeteg mindent lehet vinni benne.

Két hátrányt találtam így másfél év után:

1. jó lenne, ha a sportrészt magasabbra is lehetne emelni, hogy majdnem függőleges legyen a támla

2. az első kerékre vigyázni kell, nem annyira stabil. Nekem sokszor keresztbefordul pl. felszállásnál, járdára felemelésnél, ami miatt szoktam szitkozódni. Érdemes ilyenkor rögzíteni (hogy ne forogjon), amit könnyen meg lehet tenni egy gombbal, és rögtön egyszerűbb az élet, de én viszonylag későn jöttem erre rá.

2014. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

első: köszi a tippet, igazából szeretnék mózeskosarat is, valahogy nekem az jobban tetszik, télire szerintem jól jön


második: elég fontos a nagy kosár, nem akarok semmit kézben vagy a tolókaron cipelni

2014. nov. 10. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A Graco Evonak van mózes része is. Nekünk Neonato Reverso sport tris van. Az is nagyon jó, csak nehéz a mózes része.
2014. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi első! Akkor lehet mégis felkerül a listára mert amúgy tetszik!
2014. nov. 10. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Espiro Vector Pro-nk van, nem szerettem, amint lehetett lecseréltem egy kisebb sportkocsira.


Pont a hétvégén mondtam a férjemnek, hogy ha újrakezdhetnénk a babakocsi vásárlást, biztosan ABC Design Mambát vagy Cobrát választanék. Lehet a kistesónál meg is lépem a dolgot, bár ez még odébb van.

2014. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!