Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek Abc Design babakocsija...

Akinek Abc Design babakocsija van (pl cobra, mamba), segítene nekem?

Figyelt kérdés
Most vettünk egyet használtan (Abc design comet 4s), gyönyörű állapotban van, szinte hibátlan, másfél évet volt használva. Egyedül ami miatt kicsit elbizonytalanodtam, hogy a rátehető részek (pl sportrész, hordozó) kicsit mozognak, ha a vázra vannak rögzítve. Az az igazság, hogy nem tudom, milyennek kell lennie, mert még sosem volt ilyen mindenttudó babakocsim. :)) valamennyir mozognia kell, vagy totál stabilnak kell lennie?
2014. dec. 28. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én cobráról tudok nyilatkozni ott nem mozog semmi, olyan mintha oda lenne betonozva.
2014. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm. Értem, köszönöm a választ. :) közben megnéztem egy videot a youtube-on a majdnem ugyanolyan Condor 4s-ről, és amikor mutatják, hogy cserélik a sportrészre, ott is kileng kicsit. Nem tudom, talán ezek ilyen kilengősebb fajták. Legalábbis ezzel nyugtatom magam. :))
2014. dec. 28. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nekem ABC 3 TEC a fajtája, de ez is kileng egy kicsit. Nekem is furi volt először, de nincs semmi baj vele. Gidres-gödrös úton is stabilan, masszívan tart.
2014. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Cobra van, újan vettük, olyan stabil hogy alig bírom szétszedni. Azt nem tudom másfél év használat után milyen lesz, de gondolom azért valamennyire "lötyög" majd.
2015. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!