Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek olyan sport babakocsija...

Akinek olyan sport babakocsija van, hogy mindkét irányba állítható (veled szemben van a baba vagy háttal), melyik módos szereti jobban használni? A baba melyiket szereti jobban?

Figyelt kérdés

Nekem szimpatikusabb lenne az, ha szemben van velem, de Neki nem lenne jobb, ha előre felé nézne és jobban tudna nézelődni?

Még nem most aktuális, most még a mózeskosarasat használjuk, de nemsokára elkezdjük használni sportot.

Nektek mik a tapasztalataitok?


2014. dec. 18. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi körülbelül 10 hónapos koráig használtuk szembe, azután láttam, hogy már unja, mindig tekergett. Akkor megfordítottam. Azóta így használjuk. Szerintem rá lehet bízni a babára. Majd látod, hogy neki hogy jó.
2014. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a #1 írja.

Az első időben a babának is jót tesz a szemkontaktus.

2014. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi így is, úgy is használjuk/használtuk. Főleg nagyon napos időben volt többször forgatva, hogy ne süssön s szemébe a nap. De arányaiban többször van előre, tehát nem velem szemben. Valahogy így alakult, bár ő jól elvan velünk szembe is. De majd látni fogod, hogy a te gyereked melyiket szereti jobban.
2014. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan még arra volt szüksége, hogy engem lásson.Utána már érdekesebb volt a nagyvilág
2014. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

átfordítható volt a tolókar, de nem tudtam úgy irányítani, amikor a baba előre nézett. úgy csak egyenesen lehetett tolni. tehát mindig szemből volt. a lengyel fix kerekűek többségében ilyenek

most olyan babakocsim van, ahol a feltét megfordítható

2014. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!