Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A kettő közül melyik jobb,...

A kettő közül melyik jobb, ismeri valaki valamelyiket?

Figyelt kérdés

A kettő közül nem tudok dönteni....mindkettő nagyon tetszik.Az elsőt élőbe is megtudjuk majd nézni,mert van ahol lakunk,viszont a másikat nem.

3kerekűnk sose volt,ezért kicsit tartok tőle,de könnyebbnek néz ki mint a másik.

Szerintetek?


[link]


[link]


2015. jan. 3. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egyiket se venném meg. Ennyi pénzért már minőségi babakocsit lehet kapni.

Az elsőnél engem kifejezetten irritálna, hogy a mózes részen is ott van a baba kapaszkodó, aminek majd csak a sport változat használatakor lesz funkciója addig viszont megnehezíti a gyerek ki ill. berakását a mózesbe. A második meg echte gagyi lengyel, nyikorgós, szétesős és ahhoz képest baromi drága.

Nekünk 3 kerekűnk van (ABC Design Cobra), de a 3 kerékkel sose volt gond, sőt végtelenül egyszerű 1 kézzel is irányítani (sok 4 kerekűt még 2 kézzel is nehézkes tolni).

2015. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!

Egyébként a kapaszkodót le lehet venni elvileg,mivel a mózes alaktható később sportrésszé.

2015. jan. 3. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb gagyi lengyel vacak mint a másik.
2015. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2015. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

várom azok válaszát,akik nem fikázzák,mivel biztos hogy a kettő közül választok!Nincs több százezrem babakocsira,és ha lenne se vennék annyiért!

Szeretném azok véleményét,akik ISMERIK a két kocsi valamelyikét,esetleg hallottak róla!

Egyébként nekem egy "lengyel szar" ahogy ti fogalmaztatok,mégis kiszolgálta a fiamat 3évig!!és soha semmi baj nem volt vele,nem pergett szét...stb.

2015. jan. 3. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:

hát, az elsőt nem ismerem, de nemrég böngésztem én is babakocsi után, és a márkáról megoszlottak a vélemények.

az adbor árában tako-t is kapsz, és azt dicsérik.

a húgomnak giraffe club sh 618 van, és nagyon szereti, az olcsóbb, mint ezek.

én végül tako-t vettem, jó masszív. bár még csak pár hónapja használom.

2015. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se ismerem egyiket se. Nekünk Espiro Vector van ( ha jól tudom az is lengyel) . Mi is sokat vacilàltunk mikor babakocsit vettünk, de nàlam 100 forint volt max. az a hatàr amit kiadtam volna érte. Azèrt èn ennyièrt nem làttam ABC design babakocsit vagy ha kicsit dràgàbb is volt plusz meg kellett volna venni a hordozót is ami szintèn nem volt olcsó. Èn egyàltalàn nem bàntam meg hogy ezt vettem, meg vagyok elègeddve vele. Kislànyom most 13 hónapos . Két hónapja mióta elindult nem is nagyon használom mert sajna màr nem akar megülni benne, àllandóan kimàszna. Ugyhogy ilyen szempontból plàne nem bànom hogy nem vettem dràgàbbat.
2015. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek!

Én is a max amit kiadok érte az 100 ezer ft,de az már tényleg a maximum....

Szerintem az első lesz,ahogy utánaolvastam,mindenki dicséri,nagyon megvannak vele elégedve.De valamelyik nap azért elmegyek személyesen is megnézem.

2015. jan. 5. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!