Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti melyik esernyőre csukható...

Ti melyik esernyőre csukható babakocsit vennétek meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék 5000 Ft körüli használt, esernyőre csukható babakocsit venni (könnyűt, hogy egyik kezemben tartva 4 emeletet lépcsőzhessek vele. Ezt...

[link]

vagy ezt vennétek meg a helyemben?

[link]



2015. jan. 7. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem, de ha választani kell, akkor a 2. picit stabilabbnak tűnik.
2015. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: te ezek helyett milyen típust keresnél a feladatra? :-)
2015. jan. 7. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenekbe egyikbe sem.Mondjuk attól is függ mekkora gyereknek kell és mennyi időkre tennéd bele. Én már a 1,5 évesemet sem tettem volna ilyenbe bele anno, féltem volna, hogy összetörik és hát ez szerintem minden csak nem kényelmes. Semmi háttámasz, nem tart semmit. Pár percre jó lehet, de hosszabb távra semmiképpen.
2015. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 éves, 10 kilós. Már van egy 4Baby izzy multifunkciósunk, de az csak apukával ketten tudjuk hozni-vinni. Nekem könnyű, egyemberes kocsi kéne játszóterezni meg bevásárolni.
2015. jan. 7. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül helyi adok veszek babás csoportokban facebook-on hátha kapsz jobbat. Ezt én sem használnám..
2015. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy Bebetto Magelan sportkocsim van. Ez mondjuk lapra csukható.Én nem is akartam esernyőre csukhatót, mert akárhogy nézegettem őket nem tűntek sem stabilnak, sem kényelmesnek. Ezt viszont nagyon szeretem, mert könnyű, könnyen irányítható, alul viszonylag nagy pakolórész van és a lányomnak is kényelmes.
2015. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert kene hattamasz egy masfel evesnek? Tud mar ulni! Sztem mindketto jo. Nekunk is van egy 3 funkcios kocsink de van egy esernyosbha bkv-zunk konnyu feltenni es ha autoval megyunk is gyors ki be tenni. Gondolom nem fog sokat aludni benne meg ilyesmi. Mondjuk en nyaralaskor altattam is benne...
2015. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Én is tudok ülni, mégis piszok kényelmetlen hosszútávon egy kempingszék. Na, ez ugyanolyan.
2015. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!