Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsira cseréljem...

Milyen babakocsira cseréljem a mostanit?

Figyelt kérdés
Most chicco ct 01 tipusú 3 részes babakocsink van, amit le szeretnék cserélni a kistesó érkezésére! Nagyon szerettük a chiccot, viszont egy baja van, ami miatt elcserélném, vagy eladnám, hogy már 2 évesen overálban felöltözve nem tudott rendesen hátradőlni a gyerek, szóval szűk volt! Én most szélesebb,de ugyan ilyen könnyű babakocsit szeretnék! Espiro Atlantic, Baby Merc, Kunnert kinézetűek tetszenek, viszont még nem láttam élőben, hogy mennyire nagyok! Segítsetek kérlek, Melyik nagyobb a mienktől, és nem nehezebb?
2015. jan. 15. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A kunertet gyorsan felejtsd el, mert maga a borzalom. Graco, quinny amik szélesebbek, válogass ezek között.
2015. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy Baby Merc Olimp van. Nagy, széles, elfért benne a gyerek, de könnyűnek nem könnyű.
2015. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy Tfk dot van, ez sportrésszel 7 kg. Extrém széles az ülőfelülete. A másfél évesem (85cm, és 12kg)kényelmesen elfér benne anorákban, és bundazsákban, de a négy évesemnek is kényelmes lenne (110cm 20kg). Külön lehet megvenni hozzá az autósülést, és a mózest, ezek adapterrel csatlakoztathatók. Hihetetlenül könnyen irányítható, megpakolva sem borul, és a rosszabb utakat is jól bírja. Nagyon kicsire csukható, ami ránézésre is hihetetlen. Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, ez a 7. babakocsink, de nekem tökéletes.
2015. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!