Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Januárban szült/szülő kismamák...

Januárban szült/szülő kismamák adnátok tanácst, hogy a babakocsi mózeskosarát mennyire volt érdemes megvenni? Kinek milyen volt textilmózes/babakocsira csatlakoztatható mózes?

Figyelt kérdés
Mennyire használtátok ki? Én panelban lakom és január végén fogok szülni.

2014. szept. 25. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Január közepén szültem, nem volt mózesünk, nem hiányzott. Vízszintesre dönthető sportrészt használtunk.
2014. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most multifunkciós babakocsim van. A mózeskosár részét nem sokáig használtam- kb 3 hónapig. Kertesben lakunk, ha elaltattam a szabadban, utána lepattintottam a mózes részét és a hintaágyba beleültem vele. Nagyon szeretem. Ugyanez a helyzet a hordozó részével is. Nyáron, amikor pl csak babakocsiban volt hajlandó elaludni egy kattintással le tudtam venni és valamelyik szobába bevinni. Jól ki lehet használni AZ ilyen típusú babakocsikat.
2014. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én júlisuban szültem az elsőt, de akkor is 6 hónapig mózesben toltam. Pedig teljesen dönthető a sportkocsi része, de úgy voltam vele, amíg eltűri és belefér, mért váltsak. Most meg épp decemberre várom ugyanazzal a kocsival a másodikat. Hát most meg pláne szeretném 6 hónapos koráig azt használni. Hozzá tartozik a dologhoz, hogy Angliában élek, itt hűvösebb van, de főként a szél az, ami miatt mózesben jobb tartani a babákat, amíg csak lehet. Magyarba is 3-4 hónapos koráig benne tartanám legalább, főleg egy téli babánál, a telek hidegebbek magyarba.
2014. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm! Magyarországon!!! Egyébként teljesen igaza van az utolsónak. A mózeskosár sokkal kényelmesebb is egy kisbabának, mint a hanyatt döntött sportrész.
2014. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!