Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlotok...

Milyen babakocsit ajánlotok kb.50 ezer forintért, amit nagyon könnyű tolni?

Figyelt kérdés
Ennyi pénzt tudunk most rááldozni. Az egyik legfontosabb hogy könnyen lehessen tolni, nem akarok szenvedni a kormányzással. Olyan ami újszülött kortól jó, és még egy kívánság: autósülés rész legyen benne. Nem tudom van-e ilyen, laikus vagyok, első babának készülünk vásárolni egyet. Köszi!!
2015. jan. 16. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez egy kicsit több, de szerintem egy szuper kocsi: [link]


Ezek is nagyon jó kocik szerintem:

[link]

[link]

2015. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én E-bay-en vettem 25 rugóért használtat (Britax B-Smart 4) autósüléssel, isofixszel, mózessel, sportrésszel.

Miután megérkezett, 3000 Ft-ért ipari CO2-es géppel kitisztíttattamés máris úgy nézett ki, mintha új lenne. A vázat meg Domestosszal átmostam és máris steril az egész.


Újonnan 200 felett lett volna.

2015. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: a legelső linken tetszik így ránézésre a kocsi!


Második válaszoló: kösz a tippet, ez a tisztítás nem is jutott eddig eszembe, de lehet hogy én is megcsináltatom majd ha újonnan veszem!

2015. jan. 16. 18:00
 4/5 A kérdező kommentje:
javítás: ha használtan veszem :D
2015. jan. 16. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Abc design cobra, ha használtan veszed :)
2015. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!