Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ismeri valaki ezt a babakocsit?

Ismeri valaki ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

Bármilyen tapasztalat,vélemény érdekelne!

[link]


2015. jan. 16. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Espiro Vector volt 5 évvel ezelőtt az első babánkkal, és nagyon szerettem. Az ugye egy régebbi verzió volt, örököltük, de szuperül működött, jó volt vele közlekedni. Úgyhogy szerintem jó választás az Espiro márka.

Amit belinkeltél nekem az is klassznak tűnik.

2015. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Igazából az oldalon 3fajtát is mutat,az espiro pro-t néztem,az utolsót,az tetszene.

könnyű babakocsi?nem volt vele gond?tudom hogy nem teljesen ugyanez volt,de a márka stimmel :)

2015. jan. 16. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm...hát cipelnem nem nagyon kellett, nem lépcsőztem vele soha. De kocsiba ki-be pakoltam és akkor elbírtam.

Összerakni is könnyű volt.

2015. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy régebbi fajtája, az Espiro Vector Air van, én is szeretem, bár még csak a mózeessel használom, de könnyű tolni.
2015. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!