Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valaki ismeri ezt a fajta...

Valaki ismeri ezt a fajta babakocsit? Véleménye róla?

Figyelt kérdés

[link]


Válaszokat előre is köszönöm :)


2014. febr. 3. 17:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
Ár erték arány nem jó, sajnos silány minőség.
2014. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm esetleg tudnál ajánlani ehhez hasonlót ami nem silány? Nem szeretnék szart venni.
2014. febr. 3. 17:18
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt egy kb. 7-8 éves kölcsön kapott Simbaba babakocsink, az minden volt, csak nem silány (mármint úgy értve, hogy nagyon masszív volt).

Hatalmas, erős, stramm kocsi volt, csak annyi bajom volt vele, hogy nagyon nehéz volt, és összecsukni is nehezen lehetett, tehát mindig szétnyitva parkolt, mert képtelenség lett volna naponta nyitogatni (jó nagy helyet foglalt).

De ez már egy régi darab volt, nem tudom az újak milyenek (hátha azóta javítottak a konstrukción).

De nagyon egyben volt, és hatalmas, kényelmes kocsi volt.

Ja, és nehéz volt úgy tolni, ha a tolókar úgy volt állítva, hogy felém esett a bolygó kerék, úgy szinte irányíthatatlan volt, szóval igazából csak úgy ment könnyen, ha előre esett a bolygókerék, és nem volt fixálva.

Szóval ha rossz terepviszonyok közt laksz, akkor még akár jó is lehet, szétesni tuti nem fog, de nagyon batár egy darab.

2014. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) megnyugtató amit írtál :) Bár még semmi nincs eldöntve :) Nehéz a választás hisz annyit tetszetős kocsi van :) Elő babánk jön és szeretnék olyat választani ami majd a tesónak is jő lesz. Esetleg ha van más amit tudnál ajánlani megköszönném :)
2014. febr. 3. 17:38
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gagyi.
2014. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Akkor tessék olyat ajánlani ami nem gagyi!!:)
2014. febr. 3. 18:09
 7/27 anonim ***** válasza:

3. vagyok, igazából én sem találtam meg a tökéleteset, pedig 5 babakocsink volt :(. Minden korban más volt az ideális. Az első hónapokban jó volt ez a nagy, de ebben csak a környéken sétáltattam (kertes övezetben lakunk), abban aludt kint az udvaron télen, de pl. tömegközlekedésre teljesen alkalmatlan.

Aztán vettünk egy Hauck-ot, az is jó volt egy darabig, de aztán még könnyebbet szerettem volna, lett egy Easy go Milo, de ez már csak ülni tudó babának jó.

Szóval tökéleteset még én sem találtam sajnos, de ha lesz esetleg kistesó, akkor a Giraffe Club SH 618-at néztem ki, esetleg nézd meg azt.

De nagyban függ attól, hogy mik az igényeid, kell-e sokat cipelned, bele férjen-e az autó csomagtartójába, milyen terepen szeretnéd használni, stb.

Tényleg nem könnyű választani :).

2014. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én a Graco Symbioban találtam meg maganak a tökéletes kocsit.
2014. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
én olvastam jókat erről a kocsiból. Nehéz az tuti, de gyakorlatilag az összes multifunkcios az. Egyik sem alkalmas tömegezni vagy lepcsozni. Amúgy nekem tetszik, elég sok ilyet láttam a környékünkön. Jó nagy a sport része. És puha is. Mondjuk hogy mi a különbség a Dorjan és a Symbaba között azt nem tudom. Nekünk zsiráfos volt, imádtam tolni de azért nem a legjobb kocsi. Espiro vector -ról olvastam meg jókat. Szerintem amúgy attól függ hogy melyik kocsi lesz jó nektek, hogy mire fogjátok használni. Tökéletes viszont nincs. Vagyis van. De az 250 ezernél kezdődik.
2014. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Kedves vagy 3mas :)!!Audi A4 kombink van szóval nagy a csomagtere,de azért igen az is számít hogy más is elférjen mellette.Igazából nem közlekedem tömegjárgánnyal hála gyalog minden megközelíthető 10-20 perc alatt.Városban egy Panelban lakom a másodikon így fontos hogy a normál méretű liftbe beférjen(+Én is).Természetes ha nő a baba és úgy látom nem felel meg veszünk másikat ha muszáj. Viszont

a leírásából gondoltam hogy jó lehet.Az a baj hogy hiába megyek el megnézni nem ugyan az mint amikor már használom. Kemény dió lesz azt hiszem :) Most néztem egy másikat ez is nagyon színpatikus de tartok az elől egykerekestől. :)

2014. febr. 3. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!